ua en ru

"Квартал 95" спел о надеждах Майдана и Украине

"Квартал 95" спел о надеждах Майдана и Украине Фото: Студия "Квартал 95" (events.tickets.ua)

"Я люблю свою Родину точно так, все ее прекрасные города, но на Киев-Львов, на Донецк-Джанкой, никогда и не с кем не делил край свой"

Актеры студии “Квартал 95” на фестивале в Юрмале исполнили песню об Украине, в которой спели о правительстве и переменах.

“Я люблю свою родину, вроде бы, хоть порою искал и другой судьбы. Но на север, юг, запад и восток, никогда не делил я страну, браток”, - рассказали в песне артисты.

Ми любимо Батьківщину

Команда фестивалю «Made in Ukraina» та студії «Квартал 95» прокоментували шквал обговорень, якими вибухнули соціальні мережі на вихідних: «У липні цього року у Латвії вперше відбувся фестиваль української культури «Made in Ukraine». Це сталося вперше за 25 років Незалежності України. Без державного фінансування, без державної підтримки ми, Студія Квартал 95, привезли в Ригу і Юрмалу кращих українських музикантів, переможців Євробачення 2004 і 2016 року Руслану і Джамалу, Тіну Кароль, Потапа, Олю Полякову, Дзідзьо, ВВ, Время и Стекло і багатьох інших, проекти Ліга сміху і Вечірній Квартал. Нпа 4 дні Латвія стала українською. На багатьох номерах глядачі аплодували стоячи! І ми пишаємося цим. Пишаємося, що Україну зустрічали на біс! Ми зробили це заради Батьківщини. Не заради політиків, яким сьогодні не подобається те, що ми говоримо зі сцени. Ми говоримо про те, що думають мільйони людей у нашій країні. Ми завжди це робили - в усі часи і при різних владних верхівках. І будемо це робити і надалі. Проти нас сьогодні розгорнуто масштабну кампанію в кращих традиціях брудних політичних технологій: замовні статті в інтернеті і проплачені коментарі у соцмережах. Значить, комусь це вигідно. Значить, комусь потрібно, щоб ми мовчали. Але з нами - наші глядачі. І ніякі інтернет-боти і політтехнології не змусять нас мовчати. Тому що ми говоримо правду. Наша позиція - у цій пісні.»

Опубліковано 1+1 12 вересня 2016 р.

“Все надежды Майдана опять нае”, - подчеркнула студия “Квартал 95” в своем выступлении.

Напомним, ранее "Квартал 95" перепел Шнура и создал композицию "В Киеве - жить", в которой рассказал о том, что Винница опустела из-за того, что ее жители перебрались в столицу.