ru ua

Тестовый режим: в метро Киева устанавливают новые указатели

Тестовый режим: в метро Киева устанавливают новые указатели Фото: Новый указатель (112.ua)

На двух центральных станциях столичного метро появились новые элементы навигации

В киевском метро появились новые тестовые элементы навигации. Об этом в Facebook сообщает организация "Агенти змін".

Новые указатели пока есть только на станции "Крещатик" и в подземном переходе под Майданом Незалежности.

"Обещали первые тестовые элементы навигации метро уже этим летом, но установили только сегодня ночью. Получив ваши замечания, мы скорректировали макеты, а затем провели цветопробы и напечатали указатели. Также мы решили вопрос с операторами рекламы, которым пришлось немного подвинуться. Все это заняло немного больше времени, чем мы ожидали. Но главное, что новые указатели уже на станции "Крещатик" и в подземном переходе под Майданом Независимости", - написала организация.

Создатели новых указателей ждут от пассажиров подземки отзывы, критику и конструктивные предложения по адресу metrobeta@a3.kyiv.ua. Организаторы утверждают, что это – тестовые решения, на которых "Агенты изменений" проверяют свои рабочие гипотезы.

С помощью указателей люди могут сориентироваться, что находится на улице рядом с выходом из метро и в какую сторону им нужно выходить.

Монтаж тестових знаків у метро

#Перемога (із запізненням). Обіцяли перші тестові елементи навігації метро вже цього літа, але встановили тільки сьогодні вночі. Отримавши ваші зауваження, ми скорегували макети, а потім провели кольоропроби та надрукували покажчики. Також ми вирішили питання з операторами реклами, яким довелось трохи посунутись. Все це зайняло трохи більше часу, ніж ми очікували. Але ж головне, що нові покажчики вже на станції «Хрещатик» та у підземному переході під Майданом Незалежності! Це тестові рішення, на яких ми перевіряємо наші робочі гіпотези. З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки, критику та конструктивні пропозиції за адерсою metrobeta@a3.kyiv.ua — нам важливо знати про досвід використання у контексті реальних умов. Основні рішення ми обгрунтували у статтях: http://metro.a3.kyiv.ua/ http://metro.a3.kyiv.ua/map/ Це тільки початок, і попереду ще багато роботи. Щоб ми мали змогу і далі працювати над проектом, нам потрібна ваша допомога: http://a3.kyiv.ua/donate/ Якщо ви представник бізнесу, можете взяти спонсорство цього важливого проекту на себе. А тепер трошки #зради у якості бонус-треку. Під час підготовки до монтажу наробили декілька факапів, але для їх виявлення та усвідомлення тестування і було потрібне. — Двері головного входу на станцію «Хрещатик» несподівано виявились на 10 см ширшими, ніж всі інші двері в метро, тому наклейки трошки не досягають до країв скла. — Недогледіли помилки: неправильно вказали час роботи головного вестибюлю «Хрещатика», довелось відкласти поклейку на вхідній групі з боку вулиці. Сьогодні-завтра надрукуємо нові наклейки та доведемо справу до кінця. Поки що насолоджуйтесь останні дні рекламними постерами на склі. — Інфопоінти верстали декілька місяців тому, коли вечірні поїзди ходили за літнім розкладом. Але зараз осінь, і поїзди ходять по-осінньому. Будемо друкувати коректний розклад та клеїти поверх некоректного. — ПВХ — не найкращий матеріал для покажчиків, навіть для тестових. Він просто притягує до себе бруд. Замінювати інфопоінти доведеться набагато раніше, ніж ми сподівались. А поки ви читаєте цей довгий допис, ми спостерігаємо в метро за поведінкою людей та дістаємо їх питаннями щодо нових покажчиків. --- Велика подяка Pavel Suslyakov за відео. Музика у відео: ISAN – Leonardo's Formula

Опубліковано Агенти змін 25 жовтня 2016 р.

Кстати, Киевский метрополитен разыскивает хозяев потерянного беспилотника.