Весна Made in Ukraine

Фото: Весна Made in Ukraine
Фото: Весна Made in Ukraine

22 - 23 квітня

Контрактовая площадь

Весна Made in Ukraine – це 400 кращих виробників всього українського, перевірених командою фестивалю за співвідношенням «ціна-якість», три великих лаунж-зони для відпочинку на свіжому повітрі з розвагами і шезлонгами, дитяча зона з аніматорами, іграшками та дитячими розвагами, фудкорт з вуличною їжею, а поруч – квітковий фестиваль PODIL FLOWER MARKET. Вхід вільний, працюємо з 10 ранку до 20 вечора. Засновниця проекту У пошуках Made in Ukraine та однойменного фестивалю - журналістка Юлія Савостіна.

Наповнення фестивалю:

Живі концерти

Субота, 22 квітня
17:45 – 18:15 Група Double Life
18:15 – 18:45 Група Підборами по Бруківці
19:00 – 19:45 Група Клей Похмурого Official
Неділя, 23 квітня
17:45 – 18:15 Група Red Berlin
18:15 – 18:45 Група Восьмий День
19:00 – 19:45 Легендарний гурт Табула Раса

Серед учасників фестивалю як визнані «народні» бренди, такі як 2Льва або B-raise, так і бренди більш високого цінового сегмента А на алеї доступних цін будуть розміщені учасники з усіх товарних категорій, а середній чек за покупку одягу не буде перевищувати 500 грн, а в деяких випадках – і 300 грн.

Крім того, ми хочемо показати фабрики і заводи, які є в Україні. Це такі виробники, як Manna Ceramics (гончарні вироби), DeLaMark (бесфосфатная хімія), TM Barbuda (побутова хімія), косметика White Mandarin, взуттєвої бренд Madiro.

Лаунж і фудкорт

На фестиваль приїдуть food-учасники з Одеси, Львова, Тернополя, Закарпаття та інших регіонів. Вперше на фестивалі будуть устриці і морепродукти #madeinukraine, і вже такі звичні для Контрактовій площі бургери, чебуреки, м'ясо і овочі гриль.

Лаунж-зони - біля сцени, біля пам'ятника Григорію Сковороді і фестивальної площадки. На зручних шезлонгах можна буде погрітися на сонечку, спробувати з друзями нові страви #madeinukraine, послухати концерт.

Дитяча зона – огороджена площадка з приладдям для малювання, іграми, аніматорами, а також головною фішкою для маленьких художників – величезною метрової розфарбуванням.

А поруч з фестивалем Весна Made in Ukraine у сквері Сагайдачного в ці дні буде проходити квітковий маркет PODIL FLOWER MARKET.

Теги: фестиваль
On Top