БГ SYMPHONIA Всеукраїнський тур 2016

Фото: Борис Гребенщиков
Фото: Борис Гребенщиков

17 листопада

Октябрьский дворец

Борис Гребенщиков продовжує радувати шанувальників незвичними формами своїх виступів. Перебуваючи в безперервному русі, в безперервному пошуку, експериментуючи з різними стилями і музичними жанрами, БГ завжди зберігає здатність порадувати і здивувати новим і несподіваним. Провівши весну і літо граючи в підземних переходах і на площах міст нашої неосяжної Планети, БГ планує провести осінньо-зимову серію "Оркестр-турів" з програмою "БГ SYMPHONIA". В Україні тур розпочнеться концертом у Черкасах 8 листопада і охопить вісім міст.

У програмі концертів прозвучать і сучасні пісні БГ, і пісенна класика "Акваріума" - у новому, несподіваному прочитання (спеціально створених для туру ! ) чарівних оркестровок Мілоша Єліча (Сербія). І, що мабуть саме інтригуюче - інструментальна п'єса, написана БГ безпосередньо для симфонічного оркестру.

Проект "БГ SIMPHONIA" виник спонтанно в Києві, ставши творчим результатом зустрічі Бориса Гребенщикова і одного з найбільш восстребованных українських саундпродюсера, клавішника групи Океан Ельзи Мілоша Єліча. Бесіди за лаштунками одного з київських концертів і привели до ідеї проекту, підготовка якого йде зараз повним ходом.

"У січні 2016 ми зустрілися з Борисом Борисовичем на великому благодійному концерті. Атмосфера того вечора була абсолютно особливою, відомі пісні звучали по-новому, і нам всім сподобався цей музичний формат. У той же вечір Борис Борисович запропонував створити спеціальну концертну програму і провести в подібному форматі невеликий концертний тур. Я зі свого боку підтримав ідею і запропонував взяти участь оркестру «Віртуози Києва», таким чином ми створили інтернаціональну музичну лабораторію. Про фінальному результаті рано говорити, зараз ми ще працюємо над програмою. Я впевнений, що ми покажемо музику БГ в ще одному Світі, і це дуже сподобається слухачам", - розповів Мілош Єліч, основний аранжувальник проекту та диригент.

Графік туру "БГ SIMPHONIA":

8 листопада - Черкаси ДК "Дружба народів"

9 листопада – Кременчук, Міський палац культури

10 листопада - Полтава, Палац відпочинку “Листопад "

12 листопада - Дніпро, Державний академічний театр опери і балету.

13 листопада - Харків, Національний академічний театр опери і балету імені Н.В. Лисенко

14 листопада - Запоріжжя, Палац Культури "Дніпроспецсталь"

16 листопада - Одеса, Національний академічний театр опери та балету

17 листопада - Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

інтернаціональний Проект, у концертах візьмуть участь музиканти з різних країн:

- Оркестр "Віртуози Києва"

- постійно працюють з БГ музиканти групи "Акваріум":

Олексій Зубарєв (гітари, Росія),

Брайан Фіннеган(флейти, Ірландія)

Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія)

- в якості диригента виступить музикант (Океан Ельзи), композитор, аранжувальник і саундпродюсер Мілош Єліч ( Сербія ).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся