Едвін Мартон. Stradivarius Show

Фото: Едвін Мартон
Фото: Едвін Мартон

24 березня

Одесский театр музыкальной комедии, ул. Пантелеймоновская, 3

24 березня 2017 на сцені театру Музкомедії в Одесі виступить всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз, неперевершений шоумен, лауреат премій Emmy, MTV і Eurovision - Едвін Мартон.

Народжений в Україні, він повертається на Батьківщину з вибуховим концертом! Класика та сучасність, лірична скрипка і бурхливі ритми року в неймовірному музичному шоу Stradivarius Show.

Едвін Мартон пройшов довгий шлях з маленького містечка до найпрестижнішої музичної академії Julliard в Нью-Йорку і видатних сцен Європи та світу, серед яких Берлінська філармонія і Концертхаус у Відні. Сьогодні в його таланті є все - від симфонії до техно, від фольклорних мотивів у рок-балад. Різні жанри підпорядковуються маестро і на всіх мовах однаково бездоганно співає в його руках унікальна скрипка Страдіварі.

У вибуховому шоу Stradivarius Show ви почуєте авторські твори, які стали світовими хітами, шедеври класичної музики і сучасні хіти, мелодії до світового кінематографу і навіть танцювальні мотиви в авторській модерновій інтерпретації. Едвін сміливо змішує жанри, поєднує зворушливу лірику скрипки з бадьорими ритмами, класичні інструменти симфонічного оркестру з електронними.

Сучасна класика, шалений драйв та віртуозні скрипкові соло від Vivaldi до Metallica - від Puccini до The Godfather у яскравому шоу на легендарній скрипці з симфонічним оркестром не залишать байдужим нікого!

Крім того, на глядачів чекає ще один приємний сюрприз: спеціальний гість, Народна артистка України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, прима-балерина Національної Опери України Олена Філіп'єва станцює під знамениті композиції у виконанні Едвіна Мартона.

Едвін Мартон (Лайош Едвін Цури) народився 17 лютого 1974 року в смт Вилок Закарпатської області. Грає на скрипці великого Антоніо Страдіварі, створеній в 1698 році, на якій колись грав сам Паганіні. На сьогоднішній день вона оцінюється в 7 млн євро. Мартон випустив п'ять альбомів. Успішно виступав з легендарною Глорією Гейнор, поп-співаком Сілом і з британськими рокерами - групою Supertramp.

Квитки на захід можна придбати за посиланням.

Теги: концерт
On Top