EUROPE-The final countdown

Фото: EUROPE, The final countdown
Фото: EUROPE, The final countdown

05 грудня

Stereo Plaza

У 1986 році найбільша шведська хард-рок група EUROPE випустила свій легендарний альбом The Final Countdown. Цей альбом мав всесвітній успіх і досі залишається трендовим в плей-листах в усьому світі. У 2016 році відзначається 30-річний ювілей з моменту виходу цього культового альбому. Щоб відзначити цей значущий ювілей, група збирається організовувати серію особливих концертів.

Вперше, за всю історію групи Europe, буде представлено шоу, де глядачам надається унікальна можливість побачити всіх її учасників і почути альбом The Final Countdown в повному обсязі. Група також представить свої пісні, ставали хітами протягом їх музичної кар'єри.

"З таким великим каталогом пісень, як наш, важко відібрати пісні з безлічі композицій в один сет-лист. Але цей особливий ювілей, і ми хочемо дати нашим фанам те, чого вони хочуть. Вся група з гордістю і натхненням відіграє весь альбом від початку і до кінця, особливо враховуючи той факт, що цей наш третій альбом зробив можливим здійснення нашої мрії стати групою, яка гастролює по всьому світу. Для того, щоб зробити це більш особливим, ми докладемо всі сили і зіграємо пісні з альбому War Of Kings та інших альбомів, які ми не грали раніше, і в той же час ми хочемо зробити таке шоу, яке буде грандіозним і незабутнім для всіх нас. Сподіваюся побачити вас всіх в ці особливі дати!" - пояснив Джої Темпест.

Замовити і придбати квитки EUROPE-The final countdown можна будь-яким зручним способом - банківської картою VISA/MasterCard, онлайн через інтернет, а також готівкою в касі або кур'єра, якщо замовите квиток з доставкою.

Теги: концерт
On Top