I Журналістський благодійний концерт

Фото: Здорові серця, щасливі діти (pomogaem.com.ua)
Фото: Здорові серця, щасливі діти (pomogaem.com.ua)

03 листопада

Киев, ул. В. Черновола, 28/1, Центр детской кардиологии и кардиохирургии

3 листопада в 11:00 в конференц-залі Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії (Київ, вул. В. Чорновола, 28/1) відбудеться прес-конференція, присвячена унікальній ініціативі української медіаспільноти в підтримку Центру, який очолює легендарний доктор Ілля Ємець.

Мова йде про I Журналістський благодійний концерт, на якому будуть зібрані кошти на придбання необхідного для Центру медичного обладнання. Бюджетне фінансування на ці цілі припинилося ще в 2009 році, хоча ця клініка - єдиний в країні медичний заклад, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших днів життя.

Як відомо, раніше (у грудні 2015 і в червні 2016 роках) журналісти провідних ЗМІ України вже передавали свої картини та інші художні роботи для проведення благодійного аукціону на підтримку Центру. В результаті вдалося зібрати 200 тис. грн.

За допомогою регулярної організації арт-подій ініціатори громадського руху журналістів на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії не тільки допомагають забезпечити лікарів клініки сучасною технікою, але і прагнуть привернути увагу широкої громадськості до проблеми матеріально-технічного забезпечення медичних установ України

У прес-конференції візьмуть участь:

  • Володимир Жовнір, Головний лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії;
  • Олександр Гриценко, режисер благодійного концерту.

Акредитуватися на заходи можна за телефонами:

Віра Бабич:
Тел.: (044) 284-03-28, (067) 376 -58-96
e-mail: vbabych@cardio.org.ua

Сергій Нагорянський:
тел.: (050) 380-09-98, (067) 242-87-88
e-mail: nagoriansky@cardio.org.ua

On Top