Нове шоу піаніста-віртуоза Євгена Хмари

Фото: Євген Хмара (прес-служба музиканта)
Фото: Євген Хмара (прес-служба музиканта)

02 березня

Октябрьский дворец, ул. Институтская, 1

Весна 2017 року розпочнеться з притаманною їй мелодійністю. 2 березня зазвучить в серцях меломанів музикою молодого українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари. Шоу "Колесо життя" відбудеться в Жовтневому палаці.

Нова історія є музичною філософською притчею про добро і зло, любов і ненависть, світле і темне... Євген Хмара за допомогою музики пізнає світ, подорожуючи, здійснюючи відкриття, переживаючи кожну подію, трансформуючи пережиті почуття в свої твори. Це історія дорослішання, яка буде цікава всім поколінням.

Здивує глядача візуальна складова. Нестандартна конфігурація екранів і світлового обладнання кардинально змінить сцену Жовтневого палацу. Новітні екранні технології дозволять насолодитися оригінальною графікою. Очікується яскраве світлове шоу, а в постановках будуть задіяні артисти цирку Дю Солей. Хвилюючий, чуттєвий вокал спеціально запрошеної гості гармонійно зіллється з музикою Євгенія Хмари, який до того ж, обіцяє порадувати несподіваними експериментами в музичних творах.

Режисер шоу Герман Ненов, подарував глядачеві постановку "Знамення". Диригент і перша скрипка України Святослав Кондратьєв. Залишається тільки дочекатися весни.

Тим часом готується ще один всеукраїнський тур музиканта:

  • Львів - 27 лютого
  • Хмельницький - 28 лютого
  • Харків - 4 березня
  • Дніпропетровськ - 5 березня
  • Запоріжжі - 6 березня
  • Одеса - 7 березня

Квитки на шоу "Колесо життя" можну купити за посиланням.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся