Сергій Міхалок. Акустичний концерт "Вечірнє Сонце"

Фото: Сергій Міхалок (concert.ua)
Фото: Сергій Міхалок (concert.ua)

18 травня

Киев, Дворец культуры КПИ, пр. Победы, 37

18 травня в Києві у Палаці культури КПІ лідер групи BRUTTO Сергій Міхалок виступить з крутим акустичним концертом "Вечірнє Сонце"!

"Вечірнє Сонце" - це унікальний концерт у форматі творчої зустрічі. Всі хіти "Ляпісів" і BRUTTO прозвучать в новому аранжуванні, при обов'язковій участі гітари. На сцену також піднімуться музиканти BRUTTO Павло Третяк і Лефт.

Вся подія, за визначенням самого Сергія Міхалка, прийме вигляд поетично-музичної вистави. Будуть вірші, захоплюючі розповіді. Але головне - неформальне спілкування залу з учасниками групи.

"Своїми піснями я нікого не вчу. Для мене це просто можливість зафіксуватися емоційно в даний період часу, а потім через якийсь час спробувати пригадати, яким я був раніше. Іноді я сам плутаюся в своїх альтер его, у всіх Сашах і Сергіях, Мiхалках минулого, Мiхалках майбутнього. Під час розмови раптово може проявитися то один, то інший. Це як у Довлатова: "Сергій який п'є і Сергій непитущий були настільки різними людьми, що навіть були незнайомі". Ось це про мене і про мої іпостасі. Взагалі у мене в голові не звичайна каша, а жорстка кутя", - сказав Сергій Міхалок.

"Гаррі", "Я вірю", "Воїни світла", "Вогники", "Зорачкі" і багато інших ставших хітами пісень обов'язково прозвучать на цьому концерті.

Купити квитки на акустичний концерт Сергія Міхалка "Вечірнє сонце" можна на сайті Concert.ua.

До речі, нову роботу колективу Михалка супроводжував блискавичний солд-аут: квитки на перші концерти в Києві були повністю продані за 54 хвилини. Тому по-дружньому радимо не відкладати покупку квитків на потім.

 

On Top