Всеукраїнський тур Христини Соловій в підтримку нового альбому

Соловій Христина (фото: прес-служба) Соловій Христина (фото: прес-служба)

22.10.2018-08.12.2018

Всеукраинский тур

Христина Соловій оголосила всеукраїнський тур на підтримку майбутнього авторсь-кого альбому. Це перші концерти співачки після річної перерви, яку вона взяла на запис платівки. Реліз носитиме назву “Любий друг” та присвячений особистим історіям співачки.

"Любий друг - ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він - моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку", - каже Христина Соловій про тур.

Вихід платівки очікується напередодні туру. Дати і міста будуть доповнюватися.

Всеукраїнський тур Христини Соловій в підтримку нового альбому

Афіша

На хвилі успіху хіта “Тримай” Христина відразу почала працювати над авторськими піснями і вперше анонсувала вихід авторського альбому ще восени 2016 року. Ті, хто чекає нових аранжувань народних пісень - будуть здивовані, в цьому і полягає інтрига - платівка відкриє зовсім нову Христину Соловій.

"Я зрозуміла, що хочу видати альбом своїх пісень, коли побачила таку емоційну реакцію людей саме на мою авторську творчість. Вихід альбому переносився щонайменше 5 разів. Поки я не буду впевнена у саунді та аранжуваннях, - я зірву всі дедлайни", - каже Христина.

Відео: РБК-Україна

Музичні видання вже назвали вихід нової платівки Христини однією із головних інтриг української великої сцени, а шанувальники атакують питаннями щодо дати релізу. Окрім внутрішньої перебудови та переосмислення, Христина наважилася на дуже важливе рішення в житті - змінити склад музикантів. Ще у березні співачка оголосила про пошуки в своїх соцмережах. Зараз з новим складом закінчує роботу над альбомом, а влітку виступила на більшості українських фестивалів в якості хедлайнера сцен.

Відео: РБК-Україна

Квитки на концерти всеукраїнського туру Христини Соловій можна купити за посиланням.