Прем'єра постановки Star Dust в Україні

Прем'єра в Україні Star Dust: американська трупа Complexions станцює під музику Девіда Бові (фото: прес-служба)
Прем'єра в Україні Star Dust: американська трупа Complexions станцює під музику Девіда Бові (фото: прес-служба)

05 лютого, 06 лютого, 08 лютого

Киев, Харьков, Одесса

  • 5 лютого - Київ, Жовтневий палац
  • 6 лютого - Харків, ХАТОБ
  • 8 лютого - Одеса, Оперний театр

В Україні відбудеться прем'єра нової постановки Star Dust знаменитого американського хореографа Дуайта Родена. Яскраве танцювальне шоу під музику Девіда Бові у виконанні трупи Complexions Contemporary Ballet буде представлено 5,6 і 9 лютого, у Києві, Харкові та Одесі.

Star Dust - новий сміливий експеримент хореографа Дуайта Родена під музику рок-ікони 80-х Девіда Бові. На сцені - 15 танцюристів самої прогресивної трупи США Complexions Contemporary Ballet. Хореографія під "Space Oddity" або "Rock N 'Roll Suicide" поверне нас в еру Ziggy Stardust - знаковий період у творчості Девіда Бові. Крім цього в постановці звучать улюблені пісні: "Lazarus," "Changes," "Life On Mars," "1984," "Heroes," "Modern Love," "Young Americans" "Let's Dance".

Прем'єра Star Dust пройшла у 2017 році в Детройті, потім в Нью-Йорку і отримала найвищу оцінку New York Times. Дуайт Роден мріяв створити твір, що віддає данину творчості Девіда Бові, чия довга і яскрава кар'єра вплинула на музику поколінь.

"Ми слухали пісню і надавали їй візуальну концепцію в русі. Таким чином, у кожної пісні є інтерпретація, є нитка, але не обов'язково історія. Я думаю, ви побачите велику любов до самого художника. Вистава дійсно віддає належне його неймовірно яскравій кар'єрі" - коментує Дуайт Роден.

Авторитетне музичне видання Billboard зазначає, що ця постановка справжня подія для фанів Бові і рок музики в цілому, і обов'язкова для перегляду!

Complexions Contemporary Ballet – одна з найуспішніших балетних труп США, існує більше 20-ти років. Компанія була заснована хореографом Дуайтом Роденом і Дезмондом Річардсоном – зіркою сучасного танцю, відомого унікальним підходом до сучасної хореографії. Крім Complexions, Дуайт Роден відомий співпрацею з такими зірками як Патрік Суейзі, Prince, Lenny Kravitz, U2, Cirque du Solei. Український глядач знайомий з творчістю Дуайта завдяки The Great Gatsby Ballet і гастролям Complexions Contemporary Ballet.

Дезмонд Річардсон - найяскравіша зірка світового сучасного танцю, засновник і художній керівник трупи Complexions. Його неймовірний стиль, віртуозність, експресія рухів роблять його одним з найбільш видатних танцівників нашого часу! Так само співпрацював із зірками шоу-бізнесу, серед яких сама Мадонна!

  • Трупа - Complexions Contemporary Ballet
  • Постановка - Star Dust
  • Хореограф - постановник - Дуайт Роден
  • Музика: Девід Боу
On Top