Burn, Babylon

Фотовиставка Burn, Babylon пройде в рамках арт-фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ 2016
Фотовиставка Burn, Babylon пройде в рамках арт-фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ 2016

16 - 25 вересня

Арт-завод Платформа, ул. Беломорская, 1

3 16 по 25 вересня на арт-заводі Платформа пройде виставка Burn, Babylon. Куратором проекту виступив відомий український галерист Євген Березницький. Проект має на меті проявити ідеологічні крайнощі сьогодення.

"Ми винайшли чотири абсурдні концепції соціального уcтрою. Їх назви –  Футурокульт, Рабовласницький Соціалізм, Тотальна Війна, Ортодоксальний Queer", – говорить Євген Березницький.

Виставка розділена відповідно на чотири блоки. В кожному з них художники розмірковують над тим, до чого приводять полярні переконання.

"Футурокульт іронізує над зверненням до містики у часи суспільних заворушень. Віщування долі, сектанство, окультизм – очевидні прояви хаосу у країні” – пояснює Березницький. Рабовласницький Соціалізм – це найбільш суперечлива концепція, яка насправді має історичне підґрунтя. Парадоксальна атиутопія, яку переживала наша країна. Ортодоксальний Queer ставить питання інакшості з ніг на голову. Якщо бути іншим – це норма, хто ж тоді стає маргиналом? Ну а Тотальна Війна розкриває протиріччя людської природи. Ми мріємо жити в гармонії, але насправді всі воюють проти всіх".

У Burn, Babylon візьмуть участь піонери відео-арту, група AES+F. Група була заснована в 1987 році. Зараз це одні з найвідоміших відео-художників у світі. Роботи AES+F неодноразово  виставлялися на Венеційскькій бієнале, на бієнале у Сиднеї та Москві. Також гості виставки побачать фотографії всесвітньо відомого документаліста Бориса Михайлова. Художник народився в 1938 році, живе та працює в Берліні та Харкові. Борис Михайлов – єдиний українець, чиї роботи виставлені в музеї Tate. У Burn, Babylon будуть представлені роботи Віктора Сидоренко, Дмитра Кавсана, Флорін Леоні та Сильвана Бауманна.

Поруч із прізвищами відомих художників, на виставці пролунають нові імена. Спів-куратор Burn,Babylon Марія Вторушина каже: "Молоді художники зробили багато об’єктів та перформансів спеціально для фестивалю. Цей проект – інструмент для втілення найсміливіших та найпровокативніших ідей."

Купить билеты на фестиваль ГОГОЛЬФЕСТ можно здесь

On Top