Чутливість

Фото: Выставка "Чутливість" проходитиме 2-25 вересня (nampei.tumblr.com)
Фото: Выставка "Чутливість" проходитиме 2-25 вересня (nampei.tumblr.com)

02 - 25 вересня

Центральный дом художника ул. Сечевых стрельцов (Артема), 1-5

Колективна виставка під назвою "Чутливість" проходить з 2 вересня в Центральному будинку художника в Києві.

Незалежний проект, організований галереєю Czułość (Варшава), зосереджується на особливостях фотографічної мови та презентує різні шляхи її розвитку, застосування та спрямовування. Уникаючи приписів стосовно змісту і форми, він досліджує фотографію як інструмент для читання та маркування.

"Чутливість" об’єднує міжнародну групу художників, представлених галереєю, та художників з України, що звертаються до засобу фотографії. Виставка включає роботи Нампея Акакі (Японія), Йоганна Вінкельманна (Німеччина), Вови Воротньова (Україна), Дмитрія Вульффіуса (Україна), Степана Ганджі (Україна), Янека Замойскі (Польща), Юри Каневського (Україна), Вероніки Лавнічак (Польща), Станіслава Леґуса (Польща), Ігора Окунєва (Україна), Володимира Павлова (Україна), Крістіни Подобєд (Україна), Бао Тінґ (Китай), Діми Толкачова (Україна). Автономні естетичні програми учасників формують єдину експериментальну заяву "Чутливості".

Важливим складником проекту є звернення самоорганізованої ініціативи до Центрального будинку художника. "Чутливість" задумано як м’яку субверсію наявних мистецьких інфраструктур, державних і приватних, та спробу поставити це середовище під питання. Будинок художника, відкритий у 1977 році, великою мірою втратив свою потенційну публічну роль. Проведення в ньому "Чутливості" активує нові можливості наявних просторів для мистецтва та робить наголос на потребі переосмислення їх у невертикальному напрямку. 

Czułość — це заснована художниками галерея та культурна фундація зі структурою громадської організації, що діє у Варшаві з 2010 року. На сьогодні вона представила 25 персональних і 15 колективних виставок фотографії. Крім того, Czułość випустила 5 книг та організувала кілька десятків музичних заходів. Її діяльність включає кураторську співпрацю з Krakow Photomonth. 

Теги: виставка
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся