Графіка: Львів 20/21 ст.

Фото: Виставка "Графіка: Львів 20/21 ст." триватиме до 4 листопада (Facebook.com)
Фото: Виставка "Графіка: Львів 20/21 ст." триватиме до 4 листопада (Facebook.com)

13 жовтня - 04 листопада

БЦ "Леонардо", ул. Богдана Хмельницкого, 19-21

Cучасна українська графіка була і є частиною європейської мистецької парадигми. Бурхливі мистецькі процеси Львова часто проходять повз українську столицю, і величезний мистецький пласт, зокрема, сучасної львівської графіки, залишається непізнаним багатьма києвлянами, проте дуже відомим закордоном. 

Фото: Вхід на виставку "Графіка: Львів 20/21 ст." - вільний (Facebook.com)

З позиції сучасності, художні процеси, що відбувалися у середовищі львівської графічної школи, можна назвати унікальними чи навіть парадоксальними. Особливий шлях розвитку львівської графіки був зумовлений, перш за все, національно-культурним піднесенням, боротьбою з нав’язаними ідеями радянського режиму та соцреалізму. Крім того, з метою підвищення професійного рівня львівські митці їхали за кордон (Краків, Варшава, Париж, Відень, Берлін та ін.). Вже тоді львівська графіка зазнала впливу європейських модерністських течій, які поєдналися згодом з витоками національного та візантійського мистецтва. Цей симбіоз і дав поштовх розвиткові феномену львівської графіки у продовж ХХ ст. 

Метою виставки є також утвердження графіки, як досконалого, сучасного виду мистецтва, яке не втрачає актуальності у вирі нових культурних віянь. Виставка представить роботи найвидатніших сучасних львівських графіків, які працювали та працюють наприкінці XX-ХХІ століть. Виставка Львівської графіки лише початок серії графічних виставок українських мистецьких осередків. 

Вхід вільний!

Теги: виставка
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся