Керамічні "вікна" Юрія Мусатова

Ю. Мусатов, Windows Ю. Мусатов, Windows

04.04.2018 - 18.04.2018

It’s NOT the LOUVR (Киев, ул. Липинского, 4)

4 квітня о 19:00 в просторі It’s NOT the LOUVR (Київ, вул. Липинського, 4) відкриється виставка кераміки Юрія Мусатова під назвою "Windows". 

Вхід для усіх охочих – вільний!

В експозиції будуть представлені керамічні панно, створені впродовж 2017 року. Загальна кількість робіт на виставці – близько 10 творів.

Керамічні "вікна" Юрія Мусатова

"Серія робіт Windows – це експеримент з керамічними поливами, що відкриває "вікна" в далекі фантастичні світи; дає змогу уявити, зрозуміти, почути...

Я намагаюся вирішити головну художньо-технологічну проблему, показати нові можливості кераміки. Пояснити глядачу, що це не просто глина, а витвір з колосальною енергією, яка вивільнюється в результаті потрапляння суб’єкта в її поле", - коментує проект Юрій Мусатов.

Роботи Мусатова, що обігрують природні мотиви за допомогою актуальної художньої мови, — рідкісний приклад концептуального підходу до кераміки та розширення її можливостей в ідейному, естетичному та технологічному сенсі, коли експерименти з матеріалом поєднуються з філософськими конотаціями.

  • Експозиція триватиме з 4 по 18 квітня.
  • Організатори: Sky Art Foundation, It’s NOT the LOUVR.

виставка Юрія Мусатова

Юрій Мусатов – яскравий представник сучасної української кераміки.

Народився 1981 року в м. Конотоп Сумської області, Україна. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв. Член Національної спілки художників України (НСХУ), член Міжнародної академії кераміки в Женеві (IAC). Учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Німеччині, Латвії, Молдові, Південній Кореї, Польщі, Португалії, США, Тайланді, Туреччині, Румунії, Словенії, Угорщині, Швейцарії. Живе та працює в Києві. Творчість митця представляє Sky Art Foundation.

Теги:  виставка