Там, де я

Фото: Робота Олесі Джураєвої (facebook.com/olesyadzhurayeva)
Фото: Робота Олесі Джураєвої (facebook.com/olesyadzhurayeva)

19 жовтня

Киев, галерея "Триптих АРТ", улица Десятинная, 13

19 жовтня 2016 в Галереї сучасного мистецтва "Триптих АРТ" відбудеться персональна виставка української художниці Олесі Джураєвої під назвою "Там, де я".

Цікавим фактом для знавців сучасного мистецтва є те, що за останні два роки роботи Джураєвої виставляються в найбільш відомих галереях світу.

Автор працює у техніках: гравюри на картоні, ліногравюри, кольорової гравюри та офорту.

В представлених на виставці роботах автор зосереджує увагу глядача на міському пейзажі, занурює шанувальників мистецтва в сферу сучасного міста, в якому одночасно поєднується архітектура, ритм мегаполісу з усіма сучасними йому притаманними ознаками. Зображені речі, які людина бачить у повсякденні, але, в силу ритму міського життя, не приділяє особливої уваги тому, що обертається навколо неї.

Міські пейзажі, за задумом Олесі Джураєвої, ототожнюють самостійні п'єси, зіграні самим містом за допомогою шуму, схоплені і записані в графіку. Ці ж роботи, розібрані на частини, які становлять арсенал нот, окремих звуків, з яких пізніше художник збирає свої панно, граючи з візуально-звуковим матеріалом для створення художніх імпровізації на задану тему.

"Я не шукає ідеальний пейзаж. Мене приваблює місто із усіма його недоліками: із промисловою зоною в центрі міста, із настирливою вуличною рекламою, - візуальним сміттям, із  сучасною та радянською архітектуро Києва. Це місто наповнене знаками сучасності. Для мене воно мов живий організм, що дихає, рухається, будується, шумить, в якому живуть люди, чутні звуки  автомобілів", - каже Олеся Джураєва.

На персональній виставці Олесі будуть представлені роботи, створені автором за останні 4 роки.

Протягом 2014 -2016 рр. роботи автора виставлялись на найпрестижніших площадках сучасного мистецтва світу, зокрема : США, Іспанії, Індонезії, Мексиці, КНР, Німеччині, Португалії, Бразилії, Литві, Великобританії, Хорватії, Польщі, Румунії, Італії, Бельгії, Франції, ОАЕ.

Теги: виставка
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся