Виставка відомих сучасних художників "Triangle"

Робота українського художника Олександра Корбана
Робота українського художника Олександра Корбана

21 грудня - 28 січня

Киев, Крещатик, 38, 7 этаж

21 грудня у столичному ЦУМі (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відкриється виставка сучасного мистецтва "Triangle", присвячена триріччю діяльності фонду Sky Art Foundation.

На виставці будуть представлені роботи чотирьох відомих авторів різних напрямків творчості – Юрія Коваля (живопис), Юрія Мусатова (колекційна кераміка), Олександра Корбана та Андрія Калькова (обидва художника є стріт-артистами).

Загальна кількість робіт – близько 30 творів. Експозиція триватиме до 28 січня, вхід для усіх охочих – вільний.

Юрій Коваль, Танець

Юрій Коваль, "Танець" (фрагмент)

До свого триріччя Фонд не випадково вирішив присвятити виставку трьом видам мистецтва – класичному живопису, керамічній скульптурі та стріт-арту.

!Число три – один з найдавніших та потужних символів. Магія його властива й мистецтву. Причому, у рівній мірі різним його проявам. Ми не віддаємо перевагу жодному з розглянутих видів арту і не сковуємо художників певною тематикою. Наша мета – показати мистецтво з різних сторін та дати глядачеві розуміння того, що кожен з видів арту виконує одне з головних своїх завдань – несе освіту у маси!, – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Робота Юрія Мусатова

Робота Юрія Мусатова (фото: прес-служба)

Освіта за допомогою мистецтва – одна з функцій, яку вже три роки реалізує Фонд. На його рахунку – організація та фінансування більше 80 індивідуальних та групових виставок українських і закордонних авторів, благодійних заходів, проведення міжнародного фестивалю Mural Social Club за участю світових зірок стріт-арту, проведення арт-резиденцій, участь в аукціонах, підтримка молодих талановитих авторів та багато іншого. Діяльність Фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Voque, Brooklyn Street Art, The Street Art News, Street Art United States та сотні інших шанованих ЗМІ.

Робота Андрія Калькова

"Три роки на українському арт-ринку – це досвід з довгою "бородою". І, тим не менш, це лише початок – у планах ще багато цікавих проектів як в Україні, так і за її межами", – обіцяє директор Sky Art Foundation Юлія Островська.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся