Виставка вуличних колажів від братів Костенко (Braty)

Виставка вуличних колажів від братів Костенко (Braty) Виставка вуличних колажів від братів Костенко (Braty)

12.04.2018 - 30.04.2018

Киев, ул. Гончара, 84

Українські художники Іван і Василь Костенко, відомі як Braty, представлять свій новий проект вуличних колажів в рамках 15-ої "Французької весни" в Україні.

12 квітня у Французькому Інституті в Україні відкрилася експозиція нового проекту Braty, що отримав назву "Street Collages". Використовуючи власні фотографії брати Костенко досліджують, як вуличні колажі стали невід'ємною частиною візуальної мови кожного мегаполісу.

Протягом двох років художники знімали непередбачувані накладення і поєднання рекламних постерів, графіті та трафаретів на фасадах будинків у різних містах світу. В об'єктиві — вуличні колажі Києва, Парижа, Тель-Авіва, Варшави і Тбілісі.

Колажі братів Костенко

"Тбілісі", брати Костенко (колаж)

Роботи братів Костенко

"Торунь", брати Костенко (колаж)

У своїх роботах братам вдалося зафіксувати перманентне протистояння реклами і творчої уяви художників стріт-арту. Вулиця тут стає полем битви за увагу публіки. Художники використовують зміст і матеріал візуальної мови вулиць для створення власних творів.

"Вуличні колажі — це особливий вид стріт-арту, авторами якого є час і випадок. Своїм проектом ми хочемо показати, наскільки красивими, унікальними і непередбачуваними можуть бути поєднання, які в суєті залишаються непоміченими перехожими", — коментують нову роботу Василь та Іван Костенко.

Виставка вуличних колажів від братів Костенко (Braty)

"Париж", брати Костенко (колаж)

У Французькому Інституті (вул. Гончара, 84) виставка триватиме до 30 квітня. А з 16 травня кияни та гості української столиці зможуть оцінити експозицію братів Костенко в галереї-барі "It's NOT the LOUVR gallery bar" (вул. В'ячеслава Липинського, 4).

  • Де: Французький Інститут в Україні, вул. Гончара, 84, Київ
  • Коли: 12 — 30 квітня
  • Графік роботи виставки: ПН–ПТ (8:00 – 20:00), СБ (9:00 – 20:00), НД: вихідний

Василь та Іван Костенко (Braty)

Василь та Іван Костенко (Braty)

Теги:  виставка