ua en ru

"Ніби з "ДНР" і не їхала": на українському ТБ "засікли" сепаратиста

"Ніби з "ДНР" і не їхала": на українському ТБ "засікли" сепаратиста Фото: Михайло Бовдуй (facebook.com/eleonora.borysova)

Виявилося, що актор відкрито підтримує терористів

В рекламі на українському ТБ помітили сепаратиста з "ДНР". Про це повідомила вокалістка Донецького музично-драматичного театру і викладач співу Елеонора Борисова на своїй сторінці в Facebook.

"Ніби з "ДНР" і не їхала": на українському ТБ "засікли" сепаратиста

Фото: Михайло Бовдуй (facebook.com/eleonora.borysova)

"За українським телеканалам постійно крутять рекламу з Мішею Бовдуем (це прізвище, якщо що). Це мій колишній колега, працювали в одному театрі в Донецьку. Міша сьогодні говорить: "Ми (донецькі сепары) в Україну тепер ніколи не повернемося, після того, що вона з нами зробила, ми її ніколи не пробачимо", - написала Борисова.

Відео: Реклама з Михайлом Бовдуем (youtube.com/Vlad Gornyi)

"Тепер він несе донецьким діточкам "ДНРовскую" пропаганду, а українці бачать його пику кожен день в українській рекламі "Цифрове телебачення Т2/ Ти ба як просто!" Вмикаєш українське ТБ – і ніби з "ДНР" і не їхала" – додала вона.

"Ніби з "ДНР" і не їхала": на українському ТБ "засікли" сепаратиста

Скріншот поста (facebook.com/eleonora.borysova)

До речі, у прокуратурі Донецької області викрили "перевертня".

Повідомляється, що горе-працівник був прийнятий на роботу за антикорупційної системі, яка передбачає відкритий конкурс на посаду прокурора.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією