ua en ru

Камери, як у військових тепловізорах: Максим Шкіль про нові досягнення кросовера Audi Q8

Камери, як у військових тепловізорах: Максим Шкіль про нові досягнення кросовера Audi Q8 Колаж РБК-Україна

В автомобілі є інноваційна система утримання машини в смузі

В новому кросовері Audi Q8 реалізовані десятки систем допомоги при водінні. Про це в інтерв'ю "Факти ICTV" розповів Максим Шкіль, засновник найбільшого в Україні дилерського центру "Audi Центр Одеса Південь", який першим в Україні серед офіційних дилерів провів презентацію флагманської моделі Audi.

"Наприклад, машина розпізнає голос водія за допомогою функції настройки" індивідуальної адаптації голосу ". Якщо сказати" хочу їсти ", комп'ютер Audi знайде в інтернеті найближчий ресторан. До мережі автомобіль приєднують завдяки звичайній сім-карті в слоті мультимедійної системи. Сигнал інтернету лунає через Wi-Fi для пасажирів", - розповідає в інтерв'ю Максим Шкіль.

Крім того, за словами засновника дилерського центру "Audi Центр Одеса Південь", в автомобілі є інноваційна система утримання машини в смузі Audi traffic jam pilot.

"Якщо водій відволікся і авто йде в бік, електроніка Audi поверне кросовер в центр смуги. В тягнучках взагалі можна їхати, не торкаючись керма. Q8 буде залишатися в своїй смузі. Світлодіодні фари оснащені Matrix HD, що дозволяє вночі визначає зустрічний і попутний транспорт, а також змінювати форму пучка світла так, щоб висвітлювати простір і не зліпити водіїв ", - зазначає Шкіль, уточнюючи також, що в автомобілі 38 датчиків по всьому кузову.

"Лазерний - сканує дорогу попереду. В разі вибоїн автоматично перелаштовується підвіска кросовера. Є камери нічного бачення - як у військових тепловізорах: в туман, дощ або сніг, незалежно від часу доби, вони визначають людину або іншу живу істоту. Під час руху назад спеціальні радари сканують, чи не їдуть машини перпендикулярно дорозі, що зручно при виїзді з парковок", - резюмує в інтерв'ю Максим Шкіль.

Раніше Styler повідомляв, що в соцмережі з'явилися фото суперкара від Tesla нового покоління.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: У Києві відбулася виставка ретро-автомобілів