Формула-1: Гран-прі Бахрейну перемогу здобув Росберг

Формула-1: Гран-прі Бахрейну перемогу здобув Росберг Фото: Подіум Гран-прі Бахрейну зайняли Росберг, Райкконен і Хемілтон (f1-ukraine.com.ua)

На трасі в Сахире пілот "Срібних стріл" Ніко Росберг здобув п'яту перемогу поспіль у Формулі-1 і шістнадцяту в особистій кар'єрі

Перше місце подіуму на Гран-прі Бахрейну стало для Ніко Росберга п'ятої перемогою поспіль у Формулі-1, другий в нинішньому сезоні і шістнадцятою в кар'єрі. При цьому на трасі в Сахире у Росберга це перший успіх. Подіум разом з німцем зайняли Кімі Райкконен і Льюїс Хемілтон.

Росберг впевнено виграв старт у свого партнера по команді і всю гонку провів у лідерах, крім кількох кіл після піт-стопа, коли обходив його партнер по команді Льюїс Хемілтон.

На прогревочном колі у Себастьяна Феттеля на його боліді Ferrari задимівся мотор і йому довелося зійти з дистанції. Честь команди відстоював Райкконен, який показав гідний результат - друге місце.

На старті гонки, в першому повороті відбувся контакт між болідами Льюїса Хемілтона і Валттері Боттаса, в результаті якого болід Mercedes виявився пошкоджений. В результаті інциденту діючий чемпіон світу Льюіс Хемілтон опинився на сьомому місці, але зміг надолужити відставання і зайняти третє місце.

10. Стоффель Вандорн (McLaren) +1 коло

На 41 колі Росберг продемонстрував ще й найкращий час 1:34.482.

В особистому заліку лідирують гонщики Mercedes AMG F1 Team і Red Bull Racing - Росберг, Хемілтон і Ріккардо, набравши 50, 33 і 24 очки відповідно.

Претендентство на Кубок Конструкторів впевнено утримує Mercedes AMG F1 Team c 83 очками. За лідером слідують Scuderia Ferrari Ferrari (33 бали) і Red Bull Racing-Renault (30 балів)

Довжина кола траси в Сахире - 5412 метрів. Рекорд кола в гонці встановив Міхаель Шумахер на боліді Ferrari в 2004 році, проїхавши всю дистанцію за 1:30,252. У минулому році переможцем в Сахире став Льюїс Хемілтон на Mercedes.

Наступна гонка чемпіонату Формула-1 відбудеться в неділю 17 квітня на шанхайській трасі в Китаї.

Раніше ми писали про те, що Гран-прі Австралії порадувала великою кількістю цікавих моментів.