Формула-1 Гран-прі Великобританії: вдома Хемілтону не було рівних

Формула-1 Гран-прі Великобританії: вдома Хемілтону не було рівних Фото: Льюїс Хемілтон здобув п'яту перемогу в сезоні 2016 року (Facebook / Mercedes AMG Petronas F1 Team Headquarters)

На трасі у Сільверстоуні кращий результат показав пілот Mercedes-AMG Льюїс Хемілтон, а його напарник по команді посів другу сходинку подіуму

Першим на Гран-прі Великобританії став пілот команди Mercedes-AMG Льюїс Хемілтон. Для чинного чемпіона світу ця перемога на домашній трасі стала четвертою у його кар'єрі.

Другим у Великобританії фінішував лідер особистого заліку чемпіонату і напарник Хемілтона по команді Ніко Росберг. Німцеві вдалося прийти до фінішу слідом за британцем, навіть незважаючи на проблеми з коробкою передач, що почалися під кінець гонки. Однак судді призначили Росбергу штраф 10 секунд за порушення обмеження на радіопереговори. Трійку лідерів замкнув Макс Ферстаппен на Red Bull, а завдяки штрафу Росберга в турнірній таблиці він зайняв друге місце.

Примітно, що на трасі у Сільверстоуні в цей раз до фінішу багато команди прибули парами. Слідом за Росберг гонку завершив Даніель Ріккардо. Пару команди Ferrari розірвали гонщики Force India - Перес і Хюлькенберг, що фінішували після Кімі Райкконена і зайняли, відповідно 6-ю і 7-ю позиції. За ними прилаштувався Карлос Сайнц на Toro Rosso, а вже за ним до фінішу дістався напарник Райкконена - Себастьян Феттель. Ще один "дубль" гонщикам вдалося виконати команди McLaren - Дженсону Баттону і Фернандо Алонсо, які зайняли 12-е і 13 - місця.

Результати гонки

Росбергу, незважаючи на проблеми з трансмісією, вдалося показати кращий час кола - 44-й німець проїхав коло за 1:35.548.

За результатами всіх проведених етапів, включаючи Гран-прі Великобританії, лідером особистого заліку залишається Ніко Росберг, на рахунку якого 168 очок.

Після перемоги на батьківщині, його напарник по команді впритул наблизився до німця - в особистому заліку у Хемілтона тепер 167 балів. У Кімі Райкконена, який займає третю позицію рейтингу пілотів, 106 очок.

Положення в чемпіонаті: особистий залік

Положення в чемпіонаті: кубок конструкторів

У Кубку конструкторів лідирує Mercedes-AMG, якій Росберг з Хемілтоном принесли в цьому році 338 очок. У Ferrari, яка займає другу позицію, - 204 бали.

Наступне Гран-прі відбудеться в Угорщині 24 липня.

Не пропустіть приголомшливе відео: каскадер виконав заднє сальто через формульний болід.