ua en ru

"Химера": В Україні збирають перший електромобіль-суперкар

"Химера": В Україні збирають перший електромобіль-суперкар Фото: Перший український електросуперкар HIMERA Q (facebook.com/Monaco0025)

Автором ідеї та інвестором став Андрій Джазовский — колекціонер з України

У Києві створено повнорозмірний ходовий макет першого українського електромобіля-суперкара. Поки що про нього майже нічого не відомо, крім того, що автором ідеї та інвестором став Андрій Джазовский — колекціонер з України, який на даний момент проживає в Монако. Сам Андрій раніше опублікував на своїй сторінці в Facebook фото концепту і повідомив, що модель буде називатися HIMERA Q.

altСкріншот поста облікового запису Facebook.com/Monaco0025

Поки невідомо, коли почнеться випуск суперкара. У товарному варіанті він отримає електричну силову установку і буде випускатися в Монако. Про це повідомляють журналісти блогу "Топжир", які вперше опублікували ексклюзивні фото суперкара.

altФото: Макет першого українського електромобіля-суперкара "Химера" (Facebook.com/Monaco0025)

Також відомо, що проект електромобіля запущений в роботу ще на початку 2016 року. Збирають перший концепт суперкара в тюнінг-ательє SpecAutoTuning, майстерня якого розміщується під Києвом. З цим ательє Джазовский співпрацював з низкою своїх ранніх проектів, у тому числі при створенні тюнингованної "Волги", побудованої на базі BMW 525i E39.

altФото: Макет першого українського електромобіля-суперкара "Химера" (topgir.com.ua)

Як зазначає автор статті, майбутній український суперкар надзвичайно схожий на перший австрійський гіперкар, який нібито готують у Криму на базі моделі Lada Raven 2014 року. За даними ЗМІ, втілити концепт в життя намірився австрійський гонщик і один з керівників Milano Automobile Маркус Фукс. У соціальних мережах цей гіперкар вже плутають з "Химерою".

Тим часом новину про плавучий музей-бронекатер в Криму висміяли в соцмережах.