ru ua

Kyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байки

Kyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байки Фото: Байк на кастом-фестивалі в Києві (Віталій Носач)

Організатори представили понад 150 авторських велосипедів, мотоциклів та автомобілів, кожен з яких був неповторним

На території столичного ВДНГ пройшов четвертий міжнародний фестиваль кастом - і велокультури Kyiv Kustom Kulture, який об'єднав майстрів і любителів авторської техніки. Глядачі побачили понад 150 експонатів – авто, мотоциклів та велосипедів з усієї України, зібраних власноруч і з оригінальними дизайнерськими рішеннями.

Авто на касто-фестивалі 2016 в Києві

Фото: Єдине у своєму роді авто - саме такими були всі експонати на Kyiv Kustom Kulture 2016 (Віталій Носач)

Крім самих кастомов, учасникам фестивалю запропонували вело-поло, вело-квести, заїзди, видовищні перегони та фрістайл виступи, майстер-класи. Для маленьких поціновувачів супербайків підготували спеціальну дитячу зон

Kyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байкиKyiv Kustom Kulture: у Києві показали унікальні кастомні байки

Фото: Kyiv Kustom Kulture 2016 - фоторепортаж з фестивалю кастом-культури в Києві (Віталій Носач)

На музичній сцені виступили гурти з України, Франції та Німеччині: The Straytones, Tourette Boys, Maloi, Bluesbreaker, The Irradiates, Tu Aca No.

Велосипед кастом

Фото: Оригінальний велосипед авторської роботи - просто і незвично (Віталій Носач)

Зазначимо, що кастом-культура виникла в США на початку ХХ століття. Вона пов'язана з терміном "custom", який означає "зроблений на замовлення, індивідуальний". Послідовники цієї течії персоналізують серійний транспорт і роблять його унікальним завдяки авторським деталей. Якщо раніше це стосувалося тільки авто, то пізніше стало популярним серед власників мотоциклів та велосипедів, які також цікаво розфарбовували і прикрашали своїх залізних коней.

Байк кастом

Фото: Стильний скутер із шкіряним сидінням - все продумано до деталей (Віталій Носач)

До речі, київський мурал про кохання увійшов до світової ТОП-10. Арт-об'єкт знаходиться на стіні дев'ятиповерхового будинку в Дарницькому районі Києва за адресою Вербицького, 8.

Київський мурал про кохання увійшов до світової топ-10
Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/stolichnyy-mural-lyubvi-voshel-top-10-mira-1473241263.html