ua en ru

На мільйон: китайці випустили найшвидший у світі електрокар

На мільйон: китайці випустили найшвидший у світі електрокар Фото: Електрокар Nio (podrobnosti.ua)

У Китаї представили найпотужніший електрокар на планеті

Невелика китайська компанія NextEV представила найшвидший у світі електрокар.

Це перший автомобіль новоствореного бренду Nio, передає "24 канал".

Потужність автомобіля досягає майже 1360 кінських сил. До 100 кілометрів на годину Nio розганяється менш ніж за 3 секунди. Максимальна швидкість – 313 кілометрів на годину. Повна зарядка акумуляторів займає 45 хвилин.

Для порівняння, найшвидші спорткари в світі на бензині розганяються до 100 км за 1,8 сек (Keating TKR, Devel Sixteen). Слід за ними йдуть авто з показниками 2,5 сек (Mosler MT900 GTR XX "Landshark", Hennessey Venom GT). Відома в усьому світі Bugatti Veyron Super Sport "World Edition" набирає розгін до сотні за 2,4 секунди. У цій модифікації вона здатна розвивати до 431,072 км/год. Такі дані опубліковані на сайті ТСН.

На створення і випробування революційного електронного суперкара Nio у китайської компанії пішло півтора року.

Автомобіль будуть випускати в обмеженій кількості, а дозволити собі його зможе не кожен, оскільки ціна Nio перевищує мільйон доларів.

На мільйон: китайці випустили найшвидший у світі електрокарНа мільйон: китайці випустили найшвидший у світі електрокарНа мільйон: китайці випустили найшвидший у світі електрокарНа мільйон: китайці випустили найшвидший у світі електрокар

Фото: найшвидший електрокар у світі (24.tv)

До речі, складений новий рейтинг надійності автобрендів.