ua en ru

"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)

"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото) Фото: (undicz.dsns.gov.ua)

В результаті несправності автомобіля сталася масштабна пожежа на автостоянці

Сьогодні, в ніч з 27 на 28 квітня, у Дніпрі відбувся справжній вогняний "флешмоб": горіли відразу п'ять автомобілів. Про це повідомляється на офіційному сайті ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Згідно з наявними даними, повідомлення про пожежу в легковому автомобілі в Службу порятунку надійшло вночі, приблизно о третій годині. Подія мала місце на вулиці Гладково у Шевченківському районі Дніпра. Співробітники МНС оперативно прибули на місце інциденту. Там ними було встановлено, що пожежа виникла на автостоянці в моторному відсіку автомобіля "Субару".Через те, що поруч знаходилися ще автомобілі, вогонь перекинувся й на них, в результаті чого отримали пошкодження 5 транспортних засобів.

Встановлено, що ймовірною причиною загоряння автомобільного засобу є вибух бензину, або газу. В момент загоряння водій з дружиною перебували в автомобілі, але їм вдалося вибратися до вибуху бензобака. Про це повідомляє Днепр24.

"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)

Фото: Ліквідовано пожежу в легковому автомобілі (dp.dsns.gov.ua)

Вже о 3:30 ранку знизав був згашений. Постраждалих не було. Ведеться розслідування інциденту.

"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)"Пролунав різкий хлопок": у Дніпрі вночі на стоянці горіли п'ять автомобілів (фото)

Фото: Пожежа в Дніпрі (dnepr24.com.ua)

Нагадаємо, раніше в Києві сталася схожа ситуація. В ніч на 27 квітня на Русанівці загорівся автомобіль. На щастя, вогонь вдалося швидко ліквідувати, так що в результаті інциденту ніхто не постраждав.