ua en ru

"Врятував дітей ціною автоцистерни": в Івано-Франківській області перекинулася пожежна машина (фото)

"Врятував дітей ціною автоцистерни": в Івано-Франківській області перекинулася пожежна машина (фото) Фото: (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Пожежник врятував дітей, які вибігли на дорогу ціною власного здоров'я

Сьогодні, 29 квітня на один з випадків пожежі в терміновому порядку відправився автомобіль екстреної служби. У результаті того, що діти несподівано вибігли на дорогу, водієві довелося піти у кювет, щоб врятувати їх життя. Про це повідомляє dtp.kiev.ua у Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що в с. Рожнятів Івано-Франківської області в результаті ДТП ніхто не загину, але через неправильну поведінку дітей на дорозі водієві довелося різко загальмувати і згорнути, в результаті чого автомобіль ліг на бік.

"Рятувальник врятував малоліток, вибігли на дорогу, ціною автоцистерни. Без постраждалих. Шпана відразу втекла. "Рожнятів.. Франківська... (Івано-Фрнаковская область - ред.) всі живі... правильніше живий водій... при слідуванні на пожежу... шпана вискочила на дорогу... водій поклав на бік бочку" - повідомляє адміністрація спільноти у соціальній мережі.

"Врятував дітей ціною автоцистерни": в Івано-Франківській області перекинулася пожежна машина (фото)

Скріншот поста запису facebook.com/dtp.kiev.ua

У мережі вчинок водія високо оцінили. Більшість коментаторів висловив думку, що до відповідальності потрібно притягнути батьків малолітніх правопорушників. Інші турбуються про те, щоб рятувальнику не довелося виплачувати компенсацію за пошкоджений автомобіль.

"Якщо це правда! То водій МНС - молодець! Врятував дітей", "Водилі повага", "Знайти і змусити батьків сплатити всі збитки", "Водій, мабуть, ту шпану і не впізнає((", - написали користувачі мережі.

"Врятував дітей ціною автоцистерни": в Івано-Франківській області перекинулася пожежна машина (фото)

Скріншоти коментарів поста облікового запису facebook.com/dtp.kiev.ua

Нагадаємо, що 29 квітня у Дніпропетровській області на трасі Кривий Ріг — Радушне на ходу загорівся автобус. Водій транспортного засобу рано вранці прямував до Радушного, щоб відвезти жителів селища в обласний центр. Доїхати до роботи в цей день не судилося.