ua en ru

Стало відомо, що чекає українських водіїв після повернення обов'язкового техогляду

Стало відомо, що чекає українських водіїв після повернення обов'язкового техогляду Техогляд (Фото: rbc.ua)

Штрафи будуть варіюватися в залежності від порушення

В Україні за невиконання обов'язкового техогляда автомобілів, який уряд хоче запровадити від 2020 року, водіїв очікує накладення санкцій. Штрафи будуть варіюватися в залежності від порушення, передає "Автоцентр".

Власники транспортних засобів, які не виконають черговий обов'язковий техогляд, що проводиться кожні два роки, або відмовляться надати свідоцтво про придатність авто до експлуатації, будуть змушені заплатити штраф у розмірі 1700 гривень.

Якщо водій їздить на непридатній до експлуатації машині, покарання передбачено більш серйозне.

За порушення порядку видачі свідоцтва про придатність транспортного засобу на акредитованій СТО керівництво оштрафують на 1700 гривень. Якщо ж свідоцтво видано без фактичного проведення техогляду, штраф збільшиться до 4250 гривень.

Зазначимо, що йдеться про законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами, з іншого боку".

Як повідомлялося, в Україні починаючи з 16 жовтня 2018 року поліція починає штрафувати водіїв за перевищення швидкості.

Нагадаємо, що уряд пропонує внести зміни в Бюджетний кодекс України і направити частину адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху, насамперед - перевищення швидкості, на заходи по підвищенню безпеки руху на дорогах.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна