ru ua

Українська команда TSUNAMI RT присвятить участь в міжнародних перегонах боротьбі за життя онкохворих дітей

Українська команда TSUNAMI RT присвятить участь в міжнародних перегонах боротьбі за життя онкохворих дітей Фото: tsunami-rt.com

Цей соціальний проект об'єднує гонщиків трьох країн

Українська команда TSUNAMI RT візьме участь в 24-годинній гонці в Дубаї 11-13 січня, щоб зібрати гроші на лікування онкохворих дітей. Про це йдеться у офіційному прес-релізі проекту.

В рамках соціального проекту команда керуватиме Porsche із дизайном RACEFOR.LIFE, який привертає увагу до проблем онкохворих дітей, повідомляють організатори.

“Відома українська гоночна команда TSUNAMI RT, візьме участь в популярних змаганнях “24 години Дубая”, щоб привернути увагу світу до проблем онкохворих дітей і зібрати кошти на їхнє лікування. Ці змагання збирають велику кількість відвідувачів, учасників та пресу, тому для команди це шанс привернути їх увагу до проблем хворих дітей”, – йдеться у повідомленні.

Учасники команди – двоє українців Олександр Гайдай та Андрій Круглик, француз Ком Ледогар та італієць Алессіо Ровера. Гонщики будуть керувати абсолютно новим Porsche 911 GT3 Cup MR, офіційна презентація якого відбулася в Німеччині на 50-м Essen Motor Show 2 грудня 2017 року.

“Цей соціальний проект об'єднує гонщиків трьох країн. На офіційній сторінці RACEFOR.LIFE команда закликає усіх перерахувати гроші для благодійного фонду “Парус Надії”, який опікується дітьми, хворими на рак”, – повідомляє прес-служба команди.

Українська команда TSUNAMI RT присвятить участь в міжнародних перегонах боротьбі за життя онкохворих дітей

Українська команда TSUNAMI RT присвятить участь в міжнародних перегонах боротьбі за життя онкохворих дітей (фото: прес-служба)

За словами голови Фонду Інги Дистрянової, уся команда проекту працює на волонтерських засадах.

“Я вдячна усім, хто долучився до нашого проекту як волонтер. Дизайн авто зробила відома українська креативна агенція TABASCO, сайт проекту – студія ideus.biz, PR-супровід – K&K Group. Всі докладають зусиль, щоб врятувати дитяче життя. Ми у Фундації переконані: якщо кожен з нас буде хоч трохи допомагати, то разом ми зможемо зробити набагато більше”, - зазначила Дистрянова.

Як відомо, благодійний фонд “Парус Надії” був заснований у Одесі в 2007 році. За роки роботи фундація допомогла 225 дітям і 30 родинам, зібрала біля $900 тис. пожертв та профінансувала 60 операцій.

До речі, читайте, як в Україні борються з монополією на препарати для ВІЛ-інфікованих.