ua en ru

ЕlectUA: в Україні створили комп'ютерну гру про "брудні" вибори

20:13 15.10.2015 Чт
2 мин
Вам доведеться підкуповувати виборців продуктовими пакетами, боротися за вільні білборди для розміщення агітації і писати популістські гасла

У Мережі з'явилася онлайн-гра, завдяки якій гравці зможуть відчути себе кандидатами в депутати і спробувати "брудні" методи ведення передвиборної агітації. Інформація про це з'явилася сьогодні, 15 жовтня, на Facebook-сторінці громадської організації Internews Ukraine.

Гра виконана в простому форматі "стрілялки". Гравцеві пропонується роль кандидата в депутати місцевих рад. Кожен рівень зображує або норму закону, або характерну особливість нинішньої передвиборної гонки.

Відзначається, що гравець, в залежності від рівня, повинен набрати жінок в свій передвиборчий список, "злити" компромат на однопартійця або встигнути викупити рекламні площі у конкурентів. Якщо гравець не справляється з завданнями, йому пропонують йти на вибори чесним шляхом.

"Але це вже зовсім інша гра", - жартують розробники.

ЕlectUA: в Україні створили комп'ютерну гру про "брудні" вибори

Фото: Скріншот з гри

ЕlectUA: в Україні створили комп'ютерну гру про "брудні" вибори

Фото: Скріншот з гри

ЕlectUA: в Україні створили комп'ютерну гру про "брудні" вибори

Фото: Скріншот з гри

Незважаючи на певний сарказм гри, організатори придумали її в якості мотиваційного інструменту.

"Основна ідея - не замовчувати недоліки закону і самої кампанії, а навпаки, зробити їх прозорими. І показати, що вони жодним чином не заважають виборцям робити свій свідомий вибір", - каже програмний директор Internews Ukraine Андрій Кулаков.

Гру ElectUA можна знайти на сайті electua.org.

До речі, Арсеній Яценюк став персонажем комп'ютерної гри "Каратель вати".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: