"Серце каменю": У Франції художник збирається провести тиждень замурованим між кам'яними блоками

У Франції художник збирається провести тиждень замурованим між кам'яними блоками
Фото: Чоловік у скелі

У шматку скелі попередньо вирубали обриси його тіла

У Франції 44-річний художник Абраам Пуеншеваль ризикнув провести  тиждень похованим всередині вапняної скелі, пізнавши, таким чином "Геологічний час". Як скелі буде використовуватися 12-тонний камінь, встановлений у паризькій галереї Palais de Tokyo. про це повідомляє ВВС.

За словами художника, будучи замурованим між двома частинами "скелі", він стане "серцем" каменю.

Контури тіла Абраама й отвори для повітря були попередньо вирубані. Також в середині є місце для води, їжі та сушеного м'яса. За допомогою спеціальних датчиків, підключених проводами, будуть відслідковувати стан його серця та забезпечувати аварійний відеозв'язок.

У процесі експерименту художник сподівається відчути зв'язок між нещодавно добутим з кар'єра каменем і власним тілом.

В якості вбиральні художнику доведеться використовувати порожні пляшки з-під води та маленький контейнер, а неприємні запахи, на думку Пуеншеваля, буде абсорбувати камінь.

Найбільш складною буде психологічна частина випробування - зберегти розуміння реальності.

Раніше художник провів 13 днів в опудалі ведмедя, тиждень - на 20-метровій висоті в центрі Парижа, тиждень - в підземному люку під книгарнею в Марселі та плавав по річці усередині величезної пластикової пляшки, закритої пробкою.

Після ізоляції в камені, експериментатор планує зайнятися висиджуванням десятка яєць протягом необхідних для вилуплення пташенят 3-4 тижнів.

 

У Франції художник збирається провести тиждень замурованим між кам'яними блокамиУ Франції художник збирається провести тиждень замурованим між кам'яними блокамиУ Франції художник збирається провести тиждень замурованим між кам'яними блокамиФото: Абраам Пуеншеваль

До речі, в Індії чоловік розбив однією рукою 124 кокоса.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся