ru ua

"Французьку весну" в Києві відкриють ескімоси Анукі і Dakh Daughters

Кияни та гості столиці побачать захоплюючий спектакль про забавних чоловічків, які пустилися на пошуки весни, минаючи всі часи року

2 квітня на Європейській площі столиці відбудеться урочисте відкриття фестивалю "Французька весна-2016". Кияни зможуть побачити 13-хвилинну виставу про забавних чоловічків Анукі, який спроектують на фасад Українського дому.

"Хто такі, ці кумедні чоловічки Анукі, які приносять нам "Французьку весну"? Після Ліона, Дубая, Осаки, Сінгапуру двоє маленьких ескімосів приїжджають в Київ", - йдеться на Facebook-сторінці Французького інституту в Україні.

"Французьку весну" в Києві відкриють ескімоси Анукі і Dakh Daughters

Фото: "Французька весна" в Києві (facebook.com/InstituFrancaisUkraine)

За словами організаторів, художники з компанії Les Anooki "настільки майстерно володіють новітніми технологіями і так талановито складають казкові історії", що "глядачі на кілька миттєвостей забудуть про те, що дійство відбувається на фасаді Українського дому і відчують себе мешканцями чарівної країни".

Зазначимо, що фінальна весняна сцена спектаклю, який буде показаний двічі (о 20:30 та 21:30), пройде за участю "креативної і божевільної" української групи Dakh Daughters.

Французька весна в Україні " - щорічний фестиваль, який включає широку культурну програму на всій території України, зміцнює франко-українські відносини і міжнаціональну співпрацю. Проходить фестиваль за підтримки посольства Франції в Україні.

У рамках події в Києві проходять виставки, спектаклі, кінопрем'єри, Книжковий Арсенал, концерти та інші заходи. Повна програма фестивалю зараз знаходиться на етапі розробки.

До речі, в Канаді створять 125 культурних проектів, присвячених Україні.