ru ua

"Гру престолів" прикрасить відомий британський актор

"Гру престолів" прикрасить відомий британський актор Фото: Річард Грант Эстерхейсен

Ветеран британського кінематографа з'явиться в декількох епізодах серіалу

Відомий британський актор Річард Грант приєднався до команди популярного серіалу "Гра престолів", повідомляє Time.

Зірка фільмів "Уитнэйл і я", "Чорнокнижник", "Генрі і Джун", "Дракула Брема Стокера" і "Гудзонський яструб" з'явиться в декількох епізодах драматичного серіалу, який є найуспішнішим в історії телеканалу HBO. В яких саме епізодах і в ролі кого виступить Грант, не повідомляється. Не кажуть продюсери проекту і про те, які гонорари отримає англійський актор свазилендского походження.

Відзначимо, що крім Річарда Гранту в шостому сезоні "Ігри престолів" глядачів чекає знайомство з Эуроном Грейджоем, якого зіграє Йохан Філіп Асбек, знайоме багатьом по серіалу "Борджіа".

Зйомки шостого сезону "Гри престолів" почалися в липні. Сюжет заснований на вже опублікованих книгах Джорджа Мартіна, так і на ще не вийшли - автор тісно співпрацює з творцями телесаги.

У березні виконавчі продюсери серіалу Девід Беньофф і Ден Вайс заявили, що п'ятий сезон є адаптацією останніх опублікованих книг циклу "Пісня Льоду і Вогню", тому в телесеріалі, починаючи з шостого сезону, будуть серйозні відмінності від останніх книг.

Нагадаємо, Джордж Мартін розсекретив фінал "Гри престолів".