ru ua

Каннський хіт "Казка казок" Маттео Гарроне вийде на екрани у вересні

Українські шанувальники кіно зможуть оцінити химерну казку, підкорила Канни

У вересні відбудеться реліз одного з найгучніших фільмів Міжнародного Каннського кінофестивалю цього року - "Казки казок" Маттео Гарроне. У ролях: Сальма Хайек, Венсан Кассель, Тобі Джонс, Джон Сі Райлі, Ширлі Хендерсон. Старт прокату - 17 вересня.

Каннський хіт "Казка казок" Маттео Гарроне вийде на екрани у вересні

Фото: "Казки казок" Маттео Гарроне

Химерна казка оповідає про світ величних замків, чаклунів і фей. Правитель одного королівства - бабій і розпусник, другим править принц, чиєю душею заволодів дивовижний звір, у третьому - королева, яка ніяк не може стати матір'ю. А відьми і чаклунки, жахливі чудовиська, людожери і канатохідці - герої цієї кинофантазии на тему знаменитих казок Джамбаттіста Базіле, генія неаполітанського бароко.
Картина була номінована на "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю-2015.

Маттео Гарроне - один з лідерів італійського кінематографа нарівні з Паоло Соррентіно. Світову славу йому приніс фільм "Гоморра" про сучасної мафії, заснований на документальному бестселері Роберто Савіано. У 2008 «Гоморра» отримала Гран-прі в Каннах, п'ять премій Європейської кіноакадемії (у тому числі за кращу картину року) і сім статуеток "Давид ді Донателло". Парадоксально, але в новому фільмі «Казка казок» Гарроне відводить глядача так далеко від реальності, як тільки можливо. Разом з оператором Пітером Сушицки, відомим по роботі над картинами Девіда Кроненберга, він шукає кінематографічний еквівалент ірраціонального і заворожливому мови чарівної казки.

Нагадаємо переможців Каннського кінофестивалю 2015 року.