ru ua

Книга Сергія Лойко про "киборгах" Донецького аеропорту виходить у продаж

Книга Сергія Лойко про "киборгах" Донецького аеропорту виходить у продаж Фото: Експресивне "Селфи" Сергія Лойко в Донецькому аеропорту

Події роману "Аеропорт" розгортаються на місці, прообразом якого став Донецький аеропорт

Довгоочікувана книга "Аеропорт" Сергія Лойко, присвячена героїчним захисникам Донецького аеропорту, з'явиться в книжкових магазинах вже з 1 вересня. Сергій - кореспондент і фотограф Los Angeles Times - був єдиним иностраннымжурналистом, який побував в Донецькому Аеропорту в жовтні 2014 року. З "кіборгами" він провів повних чотири повних дні, зробивши сотні приголомшливих по експресивності знімків.

Вже сьогодні замовлення на книгу можна розмістити онлайн. Видавці - Bright Books - зробили все, щоб зробити книгу доступною кожному. Її ціна складає всього 99 грн.

Книга Сергія Лойко про "киборгах" Донецького аеропорту виходить у продаж

Дія роману починається в Аеропорту - прообразі Донецького Аеропорту - і розгортається по хвилинах протягом останніх п'яти днів більш ніж 240-денної облоги.

Маленький український гарнізон Аеропорту денно і нощно відбиває атаки противника, багаторазово перевершує їх в живій силі і техніці. В цьому зруйнованому вщент Аеропорту підступні і жорстокі вороги стикаються з тим, чого не чекали і чого не можуть повірити. З "кіборгами". Вороги самі так назвали захисників Аеропорту за їх нелюдську витривалість і впертість приречених. "Кіборги", у свою чергу, охрестили ворогів "орками".

Разом з "кіборгами" в Аеропорту знаходиться американський фотограф, який, по ряду причин, переживає цю необов'язкову війну, як особисту драму. Його очима, немов у калейдоскопі, в перервах між боями в Аеропорту, читач бачить всю історію того, що об'єктивні історики назвуть не інакше, як російсько-українською війною.

Сергій Лойко - кореспондент і фотограф Los Angeles Times, що спеціалізується на війнах і збройних конфліктах. За цей час він написав більше тисячі статей та опублікував понад 600 фотографій. Його статті і фотографії передруковувалися в сотні газет і журналів по всьому світу. Висвітлював збройні конфлікти, революції і війни в Нагірному Карабасі, Румунії, Таджикистані, Чечні, Грузії, Афганістані, Іраку. У 2004 році написав документальну книгу «Шок і Трепет. Війна в Іраку». Українську революцію і подальшу війну Сергій висвітлював практично без перерви до з першого дня 30 листопада 2013 року по лютий 2015. У 2015 за роботу на війні в Україні Сергій Лойко був удостоєний однієї з найвищих нагород американської.