Кращі рок-балади: топ-5 хітів усіх часів

Вівторок 24 листопада 2015 13:07

Деяких пісень з нашого списку вже по 20-30 років, але вони все одно залишаються великими хітами, слова яких під час концерту підхоплюють десятки тисяч шанувальників

Рок завжди виділявся серед інших музичних жанрів. Саме такі запальні концерти, де виконувалися рок-балади, здатні зібрати цілі стадіони. Завдяки любові до року, виникали легендарні музичні групи, які залишили яскравий слід в історії музики.

Балада, написана в такому стилі, однозначно запам'ятовується величезною кількістю шанувальників. З найкращими піснями представленого жанру ви познайомитеся прямо зараз.

Scorpions - White Dove

Представлений колектив заслужив світову славу, завдяки голосу великого Клауса Майне, різноманітного репертуару і чудовим пісням. Баладу White Dove написали спеціально під мелодію однієї з численних пісень не менш популярною колективу Omega, назва якої "Дівчина з перловими волоссям". Вона принесла цій групі більшу популярність, проте цілком могла б загубитися серед інших хітів, якщо б не Scorpions. Вони взяли музичне оформлення і створили White Dove - одну з найвідоміших композицій рок-напрямку.

Metallica - Noting else matters

Перші альбоми легендарної американської рок-групи були дуже важкими, але з плином часу їх репертуар ставав все м'якше і глибше за змістом. Це привело їх до написання у 1991 році однією з найбільш популярних балад, яка заслужила визнання публіки.

Крім того, вона стала причиною виникнення нового витка популярності групи Metallica, яка значною мірою розширила армію шанувальників. Джеймс Хетвилд - вокаліст колективу може у спогадах цієї причини написання пісні. А ось його знамените гітарне соло було придумано під час телефонної розмови по чистій випадковості.

Nazareth - Love Hurts

У списку є і рок балади, які наповнені теплотою і любов'ю. Представлена пісня була представлена світу в 1960 році для рок-групи Everly Brothers. Однак феноменальний успіх наздогнав її лише через 15 років, коли кавер-версію цієї композиції представила група Nazareth. Навіть в даний час, незважаючи на появу безлічі рок-балад, пісня Love Hurts досі сильніше улюблена багатьма поціновувачами різних віків. Вона по праву вважається однієї із самих романтичних музичних творів.

Led Zeppelin - Stairway To Heaven

Виконавши цю чудову рок-баладу, назва якої в перекладі означає "Сходи в небо", група по-справжньому прорубала собі шлях до вершин хіт-парадів багатьох країн. Навіть в даний час рідко яка пісня здатна зрівнятися з цією чудовою композицією. Балада цікава своїми міфами. Вона була написана 44 роки тому і всіляких легенд про неї склалося досить багато. Хтось бачив у пісні релігійний сенс, хтось- зашифровані послання дияволу. Кращі балади завжди користувалися особливим ставленням публіки. У будь-якому випадку навіть зараз композиція вважається однією з найбільш впізнаваних музичних робіт.

Pink Floyd - Wish You Were Here

Справжня легендарна балада легендарної групи. Вона була написала в 1975 році і увійшла до 500 кращих пісень на думку журналу, який користується авторитетом, Rolling Stone. Пісня автора Роджера Уотерса оповідає про суперечності, що терзають багатьох людей на Землі. В ній яскраво виражена боротьба ідеалізму з егоїзмом. Описано це настільки глибоко, що до цих пір йдуть якісь суперечки про сенс висловлених фраз.

Композиція побудована досить оригінально. Спочатку чується звук настроюваного радіоприймача, а вже потім грає пісня. Створюється враження, що виконавці, сидячи в машині, просто підігрують мелодії, що виходить від радіо. Цікавий факт: для запису балади використовували звичайний автомобільний приймач.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся