ru ua

Лукашенко став героєм "епічно" триптиха в стилі Пшонки

Лукашенко став героєм "епічно" триптиха в стилі Пшонки Фото: Триптих "На перехресті століть": Білорусь середньовічна, Білорусь радянська, Молода незалежна Білорусь"

Художник зробив президента і його сина Миколи символами "молодої незалежної Білорусі"

Користувачі мережі виявили на сторінці білоруського художника Олексія Пантюка-Жуковського фотографію "епічно" художнього "шедевра" з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у головній ролі.

"Пафосний" триптих під назвою "На перехресті століть": Білорусь середньовічна, Білорусь радянська, Молода незалежна Білорусь", створений ще в 2014 році, викликав море насмішкуватих коментарів користувачів.

Лукашенко з сином художник стали символами "молодої незалежної Білорусі", перший секретар ЦК КП Білорусії Петро Мошеров (1918-1980) - головним героєм радянської епохи, а такий, що нагадує великого князя литовського Вітовта уособив у собі Середньовіччя.

"Жахливо... чим відрізняється Білорусія і Білорусь сьогодні? Та нічим, той самий прапор, той же стиль. Совок, одним словом, а називай його як хочеш. Не творчість, а відстій", - комментрирует фото на сторінці художника Олексій Петров.

Крім того, на сторінці художника є знімок з невідомої виставки, де картина із зображенням батька і сина Лукашенка відсутня - на відміну від двох інших частин триптиха.

Лукашенко став героєм "епічно" триптиха в стилі Пшонки

Фото: Сторінка ВКонтакте Олексія Пантюка-Жуковського

До речі, журналісти опублікували досьє на дочок Путіна.