ru ua

Марк Хемілл заінтригував шанувальників "Зоряних воєн"

Марк Хемілл заінтригував шанувальників "Зоряних воєн" Фото: Марк Хемілл в ролі Люка Скайуокера

Актор розповів, що у новому епізоді глядачів чекає шокуючий поворот подій

Виконавець ролі Люка Скайуокера Марк Хемілл прочинив завісу таємниці над сюжетом 7-го епізоду "Зоряних воєн", а насправді тільки ще більше заінтригував шанувальників саги.

За його словами, на глядачів чекає сюжетні поворот, порівнянний по раптовості та емоційним напруженням з визнанням Дарта Вейдера в 5-му епізоді.


В інтерв'ю виданню GamesRadar Хемілл зізнався, що фактично підписав контракт про нерозголошення і тепер за зайву балакучість ризикує втратити кругленької суми. Втім, акторові не вперше зберігати таку таємницю, так що спойлерів не передбачається.

"Мені належить якась значна сума, яку я не отримаю, якщо через мене цей секрет стане відомий раніше прем'єри. Взагалі-то я вмію зберігати секрети і пишаюся цим. Цілий рік я мовчав про те, що Вейдер - батько Люка. Я не сказав про це ні Харрісону, ні навіть моїй дружині, яка могла, ну, знаєте жінок.

Ірвін Кершнер, розкривши мені цей секрет, сказав: "Про це я знаю, Джордж і тепер ти. Так що якщо це кудись просочиться, ми будемо знати, що ти винен". Адже оригінальна репліка Вейдера була інша: "Ти не знаєш правди. Обі-Ван вбив твого батька". І вже в самому кінці її замінили на справжню.

Пам'ятаю, тоді я подумав: "А було б добре, якби сер Алек Гіннесс раптом виявився злодієм. Але те, що вони придумали, ще краще". Пам'ятаю, під час першого закритого показу Харрісон Форд повернувся до мене і сказав: "І ти мені не сказав про це?" - згадує актор.

Нагадаємо, світова прем'єра фільму "Зоряні війни. Пробудження сили" відбудеться 18 грудня. Але ще до виходу в прокат картина заробила $50 мільйонів.