"Музична філософська притча": Євген Хмара представить шоу "Колесо життя"

STYLERДозвілля        19.09.2016 - 17:32
Фото: Євген Хмара (прес-служба артиста)
Фото: Євген Хмара (прес-служба артиста)

Крім несподіваних музичних творів на глядача очікує яскраве світлове шоу

Весна 2017 року розпочнеться з притаманною їй мелодійністю. 2 березня зазвучить в серцях меломанів музикою молодого українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари. Шоу "Колесо життя" відбудеться в Жовтневому палаці.

Нова історія є музичною філософською притчею про добро і зло, любов і ненависть, світле і темне... Євген Хмара за допомогою музики пізнає світ, подорожуючи, здійснюючи відкриття, переживаючи кожну подію, трансформуючи пережиті почуття в свої твори. Це історія дорослішання, яка буде цікава всім поколінням.

Фото: Афіша концерту Євгена Хмари (прес-служба артиста)

Здивує глядача візуальна складова. Нестандартна конфігурація екранів і світлового обладнання кардинально змінить сцену Жовтневого палацу. Новітні екранні технології дозволять насолодитися оригінальною графікою. Очікується яскраве світлове шоу, а в постановках будуть задіяні артисти цирку Дю Солей. Хвилюючий, чуттєвий вокал спеціально запрошеної гості гармонійно зіллється з музикою Євгенія Хмари, який до того ж, обіцяє порадувати несподіваними експериментами в музичних творах.

Відзначимо, що квитки на шоу "Колесо життя" можну купити за посиланням.

До речі, піаніст Хмара зіграв гімн України на Мальті.

On Top