"Музична філософська притча": Євген Хмара представить шоу "Колесо життя"

STYLERДозвілля        19.09.2016 - 17:32
Фото: Євген Хмара (прес-служба артиста)
Фото: Євген Хмара (прес-служба артиста)

Крім несподіваних музичних творів на глядача очікує яскраве світлове шоу

Весна 2017 року розпочнеться з притаманною їй мелодійністю. 2 березня зазвучить в серцях меломанів музикою молодого українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари. Шоу "Колесо життя" відбудеться в Жовтневому палаці.

Нова історія є музичною філософською притчею про добро і зло, любов і ненависть, світле і темне... Євген Хмара за допомогою музики пізнає світ, подорожуючи, здійснюючи відкриття, переживаючи кожну подію, трансформуючи пережиті почуття в свої твори. Це історія дорослішання, яка буде цікава всім поколінням.

Фото: Афіша концерту Євгена Хмари (прес-служба артиста)

Здивує глядача візуальна складова. Нестандартна конфігурація екранів і світлового обладнання кардинально змінить сцену Жовтневого палацу. Новітні екранні технології дозволять насолодитися оригінальною графікою. Очікується яскраве світлове шоу, а в постановках будуть задіяні артисти цирку Дю Солей. Хвилюючий, чуттєвий вокал спеціально запрошеної гості гармонійно зіллється з музикою Євгенія Хмари, який до того ж, обіцяє порадувати несподіваними експериментами в музичних творах.

Відзначимо, що квитки на шоу "Колесо життя" можну купити за посиланням.

До речі, піаніст Хмара зіграв гімн України на Мальті.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top