ru ua

Надія Мейхер "зрадила" чоловікові з підопічним Лободи

Надія Мейхер "зрадила" чоловікові з підопічним Лободи Фото: Кадр з кліпу

Екс-учасниця ВІА Гри стала героїнею кліпу молодого артиста Gadar

Молодий співак Gadar в дебютному відео на трек "Не плач" постав в образі самотнього романтика.

Режисер Нателла Крапівіна створила воістину чоловіче відео, яке виділяється своїм характером серед достатку мішури і гламуру. Брудні простирадла, тісні нетрі і зведений курок - робота сповнена евфемізмів і напівнатяків.

Вихований за законами вулиці і оточений суворими умовами виживання, головний герой відчайдушно намагається виконати свою мрію, кидаючись з крайності в крайність: вдень він працює охоронцем, а ночами пише пісні і вірші.

До фінального кадру режисер тримає інтригу, навмисне розділивши відеоряд на п'ять мізансцен. У центрі уваги класична партія "він і вона", однак головні герої живуть у полярних світах.

У кліпі "Не плач" Крапівіна робить відсилання до культового роману американського письменника Чака Паланіка "Бійцівський клуб", алегорично порівнюючи любов - ринг. У боротьбі за мрію головного героя відправляють у нокаут.

"Для мене велика честь працювати пліч-о-пліч з командою професіоналів, чиї достоїнства і досягнення говорять самі за себе. Мої слова подяки Нателлі Крапівіній і Світлані Лободі за можливість зберегти свою самобутність в кадрі і музиці, а харизматичною і чарівною Надії Мейхер - за артистизм і слова підтримки на знімальному майданчику. Мені здається, у нас вийшло глибоке і чесне відео", - прокоментував свою дебютну відеороботу Gadar.

До речі, сингл "Не плач" набрав понад 350 тис. прослуховувань в YouTube, увійшов у топ-100 Ukraine Shazam та в перші дні прем'єри посів другу сходинку українського iTunes, поступившись першістю музичному продюсеру LOBODA.