ua en ru

O.Torvald і Руслана ефектно виступили на вечірці до Євробачення у Лондоні

O.Torvald і Руслана ефектно виступили на вечірці до Євробачення у Лондоні Фото: O.Torvald

Українські музиканти запалили на сцені лондонського клубу

У неділю, 2 квітня, в Лондоні пройшла промо-вечірка до пісенного конкурсу Євробачення 2017. В рамках заходу London Eurovision Party виступили і українські артисти - переможці Нацвідбору O.Torvald і переможниця Євробачення 2004 Руслана.

Відомо, що на вечірку приїхали 22 учасника, щоб познайомитися між собою, а також виступити перед фанатами і презентувати пісні, які вони виконають на міжнародному пісенному конкурсі в Києві.

Зі сцени Cafe de Paris, розташованого в лондонському Вест-Енді, O.Torvald виконали дві пісні - "Time" і "#нашілюдивсюди".

Руслана виконала кілька нових пісень і легендарну композицію "Wild dances".

"Традиційно зі сцени я запрошувала всіх в Україну. У той же час, хочу зазначити, що переді мною виступали нинішні представники від України. Я була задоволена їх виступом. Вони дуже стильно і професійно відпрацювали. Лондон їх чудово прийняв. На завершення можу лише сказати, що Україна гідно представлена в Європі і популярність України в музичних колах Європи зростає", - поділилася враженнями Руслана на своїй Facebook-сторінці.

Моя етнічна техніка і містичний спів, які я опанувала в горах і на чому зараз будую весь свій новий проект (як і виступ...

Опубліковано Ruslana Lyzhychko 2 квітня 2017 р.

До речі, Притула несподівано пояснив, чому йому байдуже місце O. Torvald на Євробаченні 2017.