У жовтні в Харкові проведуть 80 культурних подій, які об'єднують країну

У жовтні в Харкові проведуть 80 культурних подій, які об'єднують країну
Фото: Форум буде працювати в 6 напрямках

На форумі "ПогранКульт: ГаліціяКульт" можна буде подивитися фільми, відвідати вистави, виставки та музичні концерти

З 4 по 18 жовтня в Харкові відбудеться культурний форум "ПогранКульт: ГаліціяКульт", в рамках якого буде організовано понад 80 культурних подій: кінопокази, концерти, театральні вистави, літературні читання, художні виставки, лекції та дискусії.

Найрізноманітніші локації, серед яких Харківський художній музей, Харківський національний академічний театр опери та балету ім. Лисенка, центр сучасного мистецтва "Єрміловцентр" і навіть завод "Турбоатом" стануть майданчиком для діалогу між сходом і заходом України.

"Сьогодні ставлення жителів різних регіонів країни один до одного часто формується на основі пропаганди і чуток, а не на особистому досвіді. Мета форуму "ГаліціяКульт" — познайомити Слобожанщину з Галичиною, розвіяти міфи і за допомогою мистецтва налагодити безпосередній діалог між ними", - каже організатор форуму, співзасновник фонду DOFA.fund Ольга Сагайдак.

Форум буде працювати в 6 напрямках: кіно, література, музика, театр, візуальне мистецтво та лекційно-дискусійна програма. При цьому всі заходи безкоштовні для відвідування.

В рамках "ГаліціяКульт" покажуть близько 20 документальних і художніх фільмів. Літературна програма буде складатися з творчих зустрічей з письменниками, серед яких Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Тарас Прохасько, Юрій Андрухович та інші.

Гості форуму зможуть вільно відвідати близько 15 музичних концертів і театральних вистав. Крім того, львівський етно-рок-колектив "ГИЧ-оркестр" зіграє прямо на сходинках Харківського оперного театру, а у приміщенні старого цирку 40 музикантів оркестру "Слобожанський" виступлять разом з рок-групою з Чехії The Plastic People of the Universe. Напрямок візуального мистецтва представлять дев'ять виставок.

До речі, українські короткометражки покажуть на найбільшому британському кінофестивалі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся