ua en ru

Відпочинок на Новий рік: куди планують поїхати українці

Відпочинок на Новий рік: куди планують поїхати українці Фото: Відпочинок на Новий рік в Болгарії (HOTWAY Travel)

У 2016 році українці найчастіше бронюють Болгарію замість Польщі та Словаччини

У мережі розповіли, куди збираються поїхати українці на відпочинок на Новий рік. В основному, люди бронюють тури в безвізові країни, як мінімум, за місяць до передбачуваного відпочинку. Вітчизняні курорти залишаються такими ж популярними, як і в минулому році.

За даними сайту Booking.com на Новий рік в Україні вже заброньовано близько 80% місць. Ціни на українських курортах у порівнянні з минулим роком зросли на 15-30%, і люди частіше шукають тури подешевше, повідомляють "Вести".

Наприклад, бронюють Драгобрат: 6 днів — 1800 грн, в нього входять і оплата проживання в 2-місному номері, сніданок і вечеря, проїзд та медичне страхування. Це значно дешевше відпочинку в Буковелі, де економ-пропозиція — це 3500 грн/добу за двомісний номер зі сніданком.

Що стосується закордону, то, якщо в минулому році воліли гірськолижні курорти в Польщі і Словаччини, у цьому їдуть підкорювати схили в Болгарії: відпочинок там дешевше, ніж в Буковелі (номер для двох дорослих в 4-зірковому готелі — від 8 тис. грн за 5 днів).

З теплих курортів Єгипту все так само лідирує, ціна за добу відпочинку обійдеться в $450-700 грн на людину.

Нагадаємо, з початку року потік українських туристів до Туреччини збільшився на 54%.