Мистецтво у всьому: Хлопець перетворив влаштований сусідом по квартирі бардак в арт-об'єкти

Хлопець перетворив влаштований сусідом по квартирі бардак в арт-об'єкти
Фото: У арт-об'єкт можна перетворити що завгодно

Імпровізована "домашня" виставка виглядає елегантно і просто, але інноваційно

Житель Лос-Анджелеса Джастін Куссон, втомлений від неакуратного сусіда по квартирі, перетворив бардак у спільному помешканні в "пасивно-агресивну арт-галерею".

Як видно на фото, опублікованих у Twitter, хлопець супроводив брудні столові прилади, кисле молоко, порожні картонні коробки та інші предмети, що викликають у нього негативні емоції, цінниками і пояснювальними табличками.

Зокрема, об'єкт "Сирний ніж" Джастін оцінив у $500. "Перемазана сметаною ложка, кинута в раковині перед від'їздом з дому на чотири дні", була запропонована поціновувачам сучасного мистецтва за $3400. З "Забутим молоком, залишеним киснути після закінчення терміну придатності", хлопець готовий розлучитися за $700.

altaltaltaltaltaltalt
 

Фото: Арт-об'єкти Джастіна Куссона

Користувачі соціальних мереж підтримали жарт американця. Зокрема, в коментарях до посту його просили оцінити вартість чужих "арт-об'єктів", а один з учасників обговорення порадив Джастіну переглянути ціну на "Сирний ніж".

"Це, я вам скажу, мистецтво! Показує взаємодію людини з неорганічними об'єктами. І дрібні деталі дуже вражають", - написав юзер.

Хлопець перетворив влаштований сусідом по квартирі бардак в арт-об'єкти

Фото: "Домашній" арт-об'єкт

До речі, в мережі розчаровані перемогою арт-об'єкту "Земля" у конкурсі молодих художників.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся