ua en ru

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону Фото: Нова колекція провідного українського дизайнера Вікторії Гресь

Styler попросив українських дизайнерів розповісти про головні тенденції світу моди нового сезону й поділитися фотографіями предметів гардеробу, які належать до їх найновіших колекцій

Оversize-светри, які можна носити як з сорочкою, так і на голе тіло, кейп – накидка без рукавів, печворк, зроблені вручну кардигани і пальто – актуальні речі нового сезону осінь-зима налаштовують на експерименти.

Мінливі тенденції світу моди в новому сезоні відрізняються контрастами, фактурністю та різноманітністю форм.

Восени і взимку 2016 року правила будуть диктувати бунтарський дух і гасла, переосмислення культурної спадщини пострадянського простору. Тим, хто стежить за новими трендами, дизайнери радять не лякатися експериментів з кольорами і комбінаціями різних матеріалів.

У верхньому одязі перевага віддається практичності і зручності. Актуальні мініатюрні шкіряні куртки, теплі короткі і довгі пуховики, однотонні пальто з обробкою з натурального хутра, накидки і хутряні жилети.

Вікторія Гресь

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезонуКоли мене запитують про модні тенденції осені, я завжди відповідаю, що насамперед треба думати про комфорт. Створюючи осінню колекцію, ми використовували виключно натуральні тканини земляних натуральних відтінків - вони ідеально підходять для осінньо-зимового сезону.

Вовняні сукні раджу комбінувати з щільними колготами, а стильні брючні костюми доповнювати на вибір піджаком або бомбером, тим самим змінюючи образ в залежності від настрою.

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезонуФото: "Коли мене запитують про модні тенденції осені, я завжди відповідаю, що насамперед треба думати про комфорт" - Вікторія Гресь

Також цієї осені у вашому гардеробі неодмінно повинні з'явитися оversize светри. Їх можна носити як на голе тіло, так і на сорочку, або поєднувати з кардиганами – багатошаровість зробить образ стильним і зігріє в холодну погоду.

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону

Фото: "Ми використовували виключно натуральні тканини земляних натуральних відтінків" - Вікторія Гресь

І, звичайно, аксесуари – найкраще вираження характеру вашого образу. Будинок моди Victoria Gres вже кілька сезонів поспіль випускає доповнення до колекції у вигляді текстильного і хутряного взуття, сумок і капелюхів. Оригінальний капелюх не тільки зігріє у холодну погоду, але і доповнить образ, а текстильні або хутряні кеди стануть стильним доповненням до будь-якого вбрання.

Оксана Караванська

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезонуКейп, а простіше кажучи, накидка або пелерина – це річ, яка закриває плечі, але не має рукавів. Кейп у моїй версії на осінь 2016 підкреслює фігуру і має свій характер, допоможе створити модний образ будь-якого стилю. Підходить як до джинсів, так і до офісних спідниць та блуз, і навіть до коктейльної сукні. Також є альтернативою плащам або жилетам.

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону

Фото: Кейп – це річ, яка закриває плечі, але не має рукавів

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону

Фото: Кейп підходить як до джинсів, так і до офісних спідниць та блузок

Яна Червінська

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезонуУ цьому сезоні найважливішим для мене трендом стало переосмислення культурної спадщини пострадянського простору, гонитва за 90-ми, експлуатація юності, бунтарський дух і гасла, спортивно-недбалий шик, але у більш вільному і цікавому трактуванні, як у Vetements, наприклад.

Моя відповідь загальному настрою - це пальто з радянського настінного килима з оленями. Такий же килим висів у моєї прабабусі над ліжком.

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону

Фото: "Моя відповідь загальному настрою - це пальто з радянського настінного килима з оленями" - Яна Червінська

Гонитва за 90-ми і бунтарський дух: дизайнери розповіли про актуальні тренди нового сезону

Фото: "У цьому сезоні найважливішим для мене трендом стало переосмислення культурної спадщини пострадянського простору" - Яна Червінська

Цей килим одночасно і кліше, і частина культури, і предмет кустарного масового мистецтва, і частина життя кожного з нас. Я обрамляю його лаковим об'ємним коміром, роблю oversize-силует - і ось це вже моя сучасне трактування. У постмодерністському просторі можна все, тому я радила всім прислухатися до себе, адже головний осінній тренд - це ви.