У пошуках Made in Ukraine: у Києві пройде ювілейний фестиваль українських виробників

STYLERДозвілля        04.10.2016 - 09:55
Фото: У пошуках Made in Ukraine
Фото: У пошуках Made in Ukraine

Відвідувачі фестивалю зможуть знайти все, що душа забажає - від зубної щітки до меблів для декору будинку

15 та 16 жовтня на Контрактовій площі у Києві пройде десятий ювілейний фестиваль У пошуках Made in Ukraine. Цього разу відвідувачів чекають 400 учасників, величезний фудкорт і музична програма з кращої святкової групою України ТіК!

У жовтні гостей фестивалю чекає багато сюрпризів. Так, на Контрактовій площі з'явиться галерея зірок фестивалю. На ній будуть представлені ті бренди, які є кращими в сполученні трьох факторів – ціни, якості продукції і якості клієнтського сервісу. Команда фестивалю В пошуках Made in Ukraine ще на етапі відбору учасників ретельно перевіряє і якість, і країну походження товарів учасників, а під час події стежить за сервісом. Таким чином, серед учасників залишаються тільки ті кращі, які виводять українське виробництво на якісно новий рівень – рівень, який можна порівняти по асортименту і сервісу з кращими світовими брендами.

Крім того, цей фестиваль буде насичений і розважальними подіями. Всі два дні фестивалю, починаючи з 17:00, на головній сцені події проходитимуть живі музичні виступи. Спеціальний гість фестивалю – гурт ТіК зі своїми хітами виступить на Контрактовій площі у суботу, 15 жовтня, о 18:30. У неділю, 16 жовтня, з 18:30 фестиваль своїм виступом завершить відомий джазовий піаніст Майк Кауфман-Портніков.

Ще один сюрприз чекає дітей. Вони зможуть розважитися на свіжому повітрі прямо посеред Контрактовій площі, пострибати на батутах, взяти участь у численних майстер-класах по декору, кераміки, малювання, а також їх чекає головний подарунок – величезний лабіринт з сіна!

Фестиваль у жовтні – це 400 учасників зі всієї України, які привезуть теплу осінню та зимову одяг для дорослих і дітей Також, буде багато взуття з натуральної шкіри за дуже прийнятними цінами. Цей фестиваль запам'ятається також величезною кількістю аксесуарів.

Нагадаємо, Київ офіційно закрив сезон фонтанів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top