ru ua

У пошуках Made in Ukraine: у Києві пройде ювілейний фестиваль українських виробників

У пошуках Made in Ukraine: у Києві пройде ювілейний фестиваль українських виробників Фото: У пошуках Made in Ukraine

Відвідувачі фестивалю зможуть знайти все, що душа забажає - від зубної щітки до меблів для декору будинку

15 та 16 жовтня на Контрактовій площі у Києві пройде десятий ювілейний фестиваль У пошуках Made in Ukraine. Цього разу відвідувачів чекають 400 учасників, величезний фудкорт і музична програма з кращої святкової групою України ТіК!

У жовтні гостей фестивалю чекає багато сюрпризів. Так, на Контрактовій площі з'явиться галерея зірок фестивалю. На ній будуть представлені ті бренди, які є кращими в сполученні трьох факторів – ціни, якості продукції і якості клієнтського сервісу. Команда фестивалю В пошуках Made in Ukraine ще на етапі відбору учасників ретельно перевіряє і якість, і країну походження товарів учасників, а під час події стежить за сервісом. Таким чином, серед учасників залишаються тільки ті кращі, які виводять українське виробництво на якісно новий рівень – рівень, який можна порівняти по асортименту і сервісу з кращими світовими брендами.

Крім того, цей фестиваль буде насичений і розважальними подіями. Всі два дні фестивалю, починаючи з 17:00, на головній сцені події проходитимуть живі музичні виступи. Спеціальний гість фестивалю – гурт ТіК зі своїми хітами виступить на Контрактовій площі у суботу, 15 жовтня, о 18:30. У неділю, 16 жовтня, з 18:30 фестиваль своїм виступом завершить відомий джазовий піаніст Майк Кауфман-Портніков.

Ще один сюрприз чекає дітей. Вони зможуть розважитися на свіжому повітрі прямо посеред Контрактовій площі, пострибати на батутах, взяти участь у численних майстер-класах по декору, кераміки, малювання, а також їх чекає головний подарунок – величезний лабіринт з сіна!

Фестиваль у жовтні – це 400 учасників зі всієї України, які привезуть теплу осінню та зимову одяг для дорослих і дітей Також, буде багато взуття з натуральної шкіри за дуже прийнятними цінами. Цей фестиваль запам'ятається також величезною кількістю аксесуарів.

Нагадаємо, Київ офіційно закрив сезон фонтанів.