ua en ru

Як правильно фотографуватися: макіяж, одяг, пози

Як правильно фотографуватися: макіяж, одяг, пози Фото: Якщо ви зважилися на фотосесію - цілком довіртеся фотографу

Більшість людей, які вважають себе нефотогенічними, просто не вміють правильно фотографуватися. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам отримати гарні знімки

Ще зовсім недавно фотографія була таїнством для присвячених. Якщо хотілося зберегти своє зображення на папері, чоловік йшов у фотоательє і довірявся професіоналу. Обивателю не треба було думати про те, як правильно фотографувати, як підібрати освітлення, потрібний ракурс думав майстер. Але в наш час і недешева професійна фототехніка, і телефони, які мають камеру, доступні майже всім. Тому фотоательє поступово відходять у минуле.

У будь-який момент кожен може взяти фотоапарат і почати фотографуватися. Але виникає проблема - як же це зробити правильно? Адже потрібно підготуватися, вибрати освітлення, зачіску, одяг, підібрати макіяж і вибрати найкращу позу.

Основне правило вдалого кадру - будьте розкутими і посміхайтеся, адже на фото усміхнені люди завжди привабливіше, ніж похмурі. Потренуйтеся перед дзеркалом невимушено посміхатися - і перший рубіж, вважайте, що подолано. А тепер поговоримо про те, як відчути себе фотомоделлю, щоб отримати відмінний результат.

Як правильно фотографуватися: макіяж, одяг, пози

Фото: Невимушена поза - результат довгої роботи

Одяг

- Вибирайте вільну або облягаючий - вона повинна підкреслювати достоїнства фігури і приховувати її недоліки. Завдяки високим каблукам візуально ви станете стрункішими. Дрібний малюнок тканини виглядає привабливіше, ніж великий. Краще всього на знімках виглядає одяг темно-синього або бежевого кольорів. Відмовтеся від штанів і шарфиків, повністю приховують шию.

Зачіска

- Ви - володарка довгої коси? Не приховуйте свій скарб, покажіть його у всій красі. Не ускладнюйте собі життя складними зачісками, вільно хвилясті пасма виглядають набагато сексуальніше. Також не варто дуже сильно пригладжувати волосся, на фото вони стануть непомітними. Для портретних знімків не бажаний начісування - візуально голова стане більше.

Make-up

- Звичайно, краще відвідати професійного візажиста. Але не завжди є така можливість, і фарбуватися доводиться будинку. У такому випадку вам будуть корисні наші поради. Не наносите дуже темні тіні - це забезпечить очам втомлений вигляд. Тіні неприродних холодних відтінків виглядають ще гірше, глибину погляду розкривають теплі природні кольори. Якщо вирішено зробити акцент не на очах, а на губах, при нанесенні олівця для губ уникайте чітких контурів.

Темна помада зробить губи візуально тонше, яскрава зробить особа вульгарним, перламутру в процесі фотографування краще уникати взагалі.

А ось про те, як вибрати правильні пози, ми поговоримо пізніше, бо це окрема тема для розмови.

Важливою складовою успіху було і залишається освітлення. Перше і найголовніше правило тут - світла має бути багато. При похмурій погоді, коли природного світла не вистачає, можна додати штучний, але він не повинен надавати шкірі неприродний відтінок. Не робіть фотографії проти яскравого сонця і під листям - отримаєте пересвеченный знімок, очі-щілинки або плями на обличчі.

Фото: Вдало підібрана поза приховає всі недоліки фігури

Пози для тих, хто фотографується

Все зроблено і підготовлено... Справа залишилася за малим - вибрати вдалий ракурс. Щоб не робити сотні однотипних кадрів, спочатку спробуйте попозувати перед дзеркалом: стоячи, сидячи, в нахилі, відкинувшись, в полуразвороте, в анфас і профіль. Вибираючи пози для фото, зверніть увагу на такі поради.

Не бійтеся пробувати себе в різних ролях: суворої вчительки або романтичної дівчини, бізнес-леді або ніжної мами. Досягніть свободи при будь-якій позі. Найкращі фотографії вийдуть, якщо ви будете сидіти або стояти впівоберта. При фотографуванні стоячи розслабтеся, перенесіть вагу на одну ногу, вільну ногу можете виставити трохи вперед. Руки вільно опустіть, можете покласти на коліна або стегна. Тримайте рівну спину.

У момент фото максимально втягніть живіт і вдихніть. Не стискайте руки в кулаки і не виставляйте ноги/руки сильно вперед. Гарне фото вийде, якщо підняти руки до голови, ледь торкаючись зачіски, а голову повернути трохи вбік, погляд спрямувати на об'єктив або повз фотографа.

Наприкінці хотілося б нагадати: фото - не картина. В отриманому фотознімку важко щось змінити, хоча і тут може допомогти популярний фотошоп. Але краще працювати не над знімком, а над собою в процесі його отримання. Тоді задоволення від перегляду власних фото буде гарантовано.