ru ua

У прокат виходить драма "Молода кров" з Катрін Деньов

У прокат виходить драма "Молода кров" з Катрін Деньов Фото: Кадр з фільму "Молода кров"

Сміливу і зворушливу історію дружби і взаємного розуміння критики називають "400 ударів" наших днів

27 серпня на екрани українських кінотеатрів виходить фільм відкриття 68-го Каннського кинофестивал, драма Емманюель Берко "Молода кров" з Катрін Деньов.

Картина розповідає історію важкого підлітка Малоні (Рід Парадо), про який дбають суддя у справах неповнолітніх (Катрін Деньов) та соціальний працівник (Бенуа Мажимель). Глядач простежує життя Малоні від 6 до 18 років.

За словами директора Канського кінофестивалю Тьєррі Фремо, фільм Берко виразно говорить про протиріччя сучасного суспільства і оголює гострі соціальні питання.

У прокат виходить драма "Молода кров" з Катрін Деньов

Фото: Постер до фільму "Молода кров"

Раніше Емманюель Берко вже перемагала в Каннах з фільмом "Клеман" (2001). «Молода Кров» - друга спільна робота режисера з Катрін Деньов. Попередня картина - "За сигаретами" - брала участь в основному конкурсі Берлінського кінофестивалю в 2013 році.

"Я була рада знову попрацювати з Емманюель. Поряд з її проектами, Емманюель мені дуже симпатична по-людськи. Мені подобається її ставлення до життя і фільмів. Мені імпонує її працьовитість, енергійність і простота", - каже Катрін Деньов.

Головну роль у фільмі виконав молодий непрофесійний актор Рід Парадо. Перед зйомками підліток протягом двох місяців вивчав акторську майстерність.

Починаючи з 27 серпня сеанси пройдуть у кінотеатрах Києва, Бучі, Вінниці, Дніпропетровська, Житомира, Луцька, Львова, Маріуполя, Одеси, Харкова та Чернігова.