ua en ru

Найвищому хмарочосу в Кореї влаштували вражаюче відкриття

Найвищому хмарочосу в Кореї влаштували вражаюче відкриття Фото: Презентація Lotte World Tower

У Сеулі презентували неймовірний хмарочос за допомогою феєрверків

У столиці Південної Кореї Сеулі пройшло відкриття нового хмарочоса, який став найвищою будівлею в країні та увійшов до топ-5 найбільш високих будівель на планеті. Презентацію влаштували грандіозним шоу феєрверків. Відповідне відео опубліковане в YouTube.

На відкриття нового хмарочоса в Сеулі зібралися близько 400 тисяч осіб. Найвища корейське будівля стала п'ятою за висотою у світі. Lotte World Tower будували понад шість років. Висота будівлі становить 555 метрів.

Крім феєрверків під час презентації також було лаконічне світлове шоу, яке бачили корейці в перерві між яскравим перфомансом.

До речі, у Нью-Йорку побудують найвищий хмарочос у світі у формі "перевернутої підкови". Довжина будівлі складе один кілометр і 200 метрів. Висотка спроектована у формі витягнутої та переверненої літери U. Проект хмарочоса, виконаного у вигляді гігантської арки, представила архітектурна студія Oiio. The Big Bend розташується на 57-й Західній вулиці біля Центрального парку і стане найдовшою будівлею в світі. The Big Bend являє собою дві колони, з'єднані аркою. Виглядає це так, ніби будівлю зігнули навпіл. Архітектори планують побудувати два хмарочоси і з'єднати їх. Найцікавіше те, як тут буде ходити ліфт — не тільки вгору, але і вбік, а можливо навіть і петляти.