Де слухати радіо безплатно: кращі ресурси для меломанів

Четвер 19 листопада 2015 17:04
Де слухати радіо безплатно: кращі ресурси для меломанів
Фото: Меломанів легко виділити з натовпу

Якщо ви жити не можете без музики, якщо вона супроводжує вас весь день, тоді наш перелік кращих ресурсів для прослуховування радіо онлайн, безсумнівно, вам стане у нагоді

До великого задоволення меломанів прослушывание радіо онлайн стає все більш популярним. Безліч спеціалізованих ресурсів пропонують прослуховувати радіохвилі абсолютно безкоштовно в on-line-режимі.

Перевагами такого способу є відсутність яких-небудь помехов і шумів, доступ до радіо в будь-якій точці світу і відсутність реклам протягом радіоефіру. Деякі сайти, крім іншого, оснащені новинним порталом. Що може бути краще? Пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими сервісами, ведуть мовлення радіо в мережі Інтернет:

1. Radioonline.com.ua

Один з найбільш популярних і зручних українських ресурсів для прослуховування радіо в online-режимі безкоштовно. Для поліпшення навігації по сайту у правій частині головної сторінки розташований класифікатор. Є можливість вибирати хвилю по жанру, популярності і рубриками. Щоб прослухати ту чи іншу станцію не потрібно вводити "капчі" або надсилати повідомлення. Для цього достатньо одного кліка. У слухачів є можливість додавати у вкладку "Краще" найбільш вподобані хвилі, а також ділитися улюбленими станціями з друзями. Для прослуховування радіо через даний сервіс буде потрібно лише підключення до інтернету.

Де слухати радіо безплатно: кращі ресурси для меломанів

Фото: Часи змінюються, але люди продовжують слухати улюблені радіостанції

2. Radiovolna.net

Цей сайт дозволяє не тільки слухати радіо онлайн, але і відтворювати треки, які грали кілька хвилин тому. У багатьох радіостанцій підключена функція перегляду назви пісні, що грає в даний момент. Також одним кліком можна скопіювати назву пісні і відправити його для пошуку в Youtube прямо зі сторінки сервісу. У сайту приємний інтерфейс, для зручності користувача хвилі розділені за жанрами і країнам, також є Топ-100 кращих радіо світу і список нових станцій.

3. Oneradio.com.ua

Цей ресурс дозволяє слухати улюблене радіо без реєстрації. Простий і зрозумілий інтерфейс не дасть заплутатися в різноманітті станцій, які представлені на сайті. Ви можете прослухати як українські, так і міжнародні радіохвилі. Завдяки зручному поділу на жанри можна вибрати найбільш підходящу за настроєм станцію. У правій частині головній сторінці ви знайдете on-line приймач, у якому всі радіостанції сортовані за алфавітом. За допомогою цього плеєра можна лише в один клік включити будь-радіо.

Фото: Всупереч очікуванням, радіо спокійно існує у вік Інтернету

4. Radio Profusion

Цей ресурс почав свою історію в 2010 році, як сайт з простим інтерфейсом і невеликою кількістю корисного контенту. Після цього сайт всіляко модернізували і наповнювали. В 2013 році, після останньої глобальної реконструкції почала працювати оновлена версія сайту, додалися такі розділи, як "Гри", "Хіти" і "ТОП-хіти". Крім того, ресурс оснастили зручним класифікатором, завдяки якому можна швидко знайти потрібну радіостанцію. Творці сайту поставили перед собою мету зібрати в одному місці не тільки кращі радіостанції на сьогоднішній день, але і забезпечити доступ користувачів до найбільш цікавим і корисним засобів масової інформації. Крім того, на сайті можна ознайомитися з останніми новинами зі світу шоу-бізнесу.

В даний час технології так швидко розвиваються, що здивувати когось прослуховуванням радіо в on-line режимі досить складно. Крім того, деякі сервіси дозволяють переглядати улюблені телевізійні канали, створювати власне радіо з улюблених треків і ділитися ним з друзями за допомогою соціальних мереж.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся